chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у столиці запрацює Центр реабілітації для дітей-інвалідів

18 Лютого 2013 о 11:04

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва запрацює з 18 лютого.

Як повідомляє прес-служба КМДА, Центр обслуговуватиме клієнтів на 2 майданчиках.

Зокрема, один відділ працюватиме на бульварі Івана Лепсе, 15-А, а другий – на вул. Ярослава Галана, 2.

«Наразі у закладі триває організаційна робота. Так, на кожному майданчику з дітьми та молоддю з інвалідністю працюватимуть кваліфіковані фахівці: соціальний педагог, вчитель-реабілітолог, психолог, логопед, соціальний працівник, черговий адміністратор», — відзначили у Солом’янській райдержадміністрації.

Також районна влада обіцяє доповнити штатний розклад центру посадою масажиста.

«Також розглядається можливість організації діяльності громадських організацій на базі центру, на умовах укладання договору про співпрацю», — відзначили у прес-службі.

Як повідомлялося раніше, у Солом’янському районі Києва влада закрила"Соціально-реабілітаційний центр для дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Родина".

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України