chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві зростає рівень захворюваності на грип

05 лютого 2013 о 13:20

Головне управління державної санітарно-епідеміологічної служби в місті Києві інформує: за п’ятий календарний тиждень поточного року (28 січня – 3 лютого 2013 р.) зареєстровано 19 770 хворих на грип та ГРВІ, інтенсивний показник на 10 тисяч населення склав 70,3, що нижче епідемічного порогу в 1,7 раза (епідпоріг на 5-му тижні – 121).

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Фахівці зазначають, що в порівнянні з попереднім тижнем року спостерігається зростання захворюваності на 9,3%.

Загалом з початку 2013 року, станом на 4 лютого, у вірусологічній лабораторії міста проведено 84 дослідження зразків матеріалів від хворих на грип та ГРВІ методом імунофлюоресцентної мікроскопії, виявлено 1 позитивний результат респіраторно-синцитиального вірусу.

У Департаменті охорони здоров’я наголошують – найкращим профілактичним засобом проти грипу визнано саме вакцинацію. Так, станом на 4 лютого проти грипу у столиці щеплено 15 572 осіб. Наразі проведення процедур щеплення проти грипу триває. Воно здійснюється у визначених 12 амбулаторно-поліклінічних закладах, незалежно від місця проживання.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути