chrome firefox opera safari iexplorer

Кожен другий молодий українець не може прожити без соцмереж, – дослідження

22 квітня 2013 о 09:15

Без спілкування у соціальних мережах не зміг би прожити кожен другий молодий українець. 49,6% молоді стверджує, що не уявляють життя без соцмереж. Водночас 47% опитаних вважають, що могли б обійтися без такого спілкування.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження «Сучасна молодь України», проведеного Інститутом Горшеніна. Про це інформує Zaxid.net.

Більшість молодих українців (80,2%) вважають, що не зможуть прожити без мобільного телефону. З них 45,5% обрали відповідь «точно ні», а 34,7% – «скоріше ні». При цьому 18,5% опитаних вважають, що навпаки – змогли б прожити без мобільного телефону.

72% респондентів кажуть, що не уявляють свого життя без Інтернету. Разом з тим, кожен четвертий опитаний (25,9%) запевняє, що міг би обійтися без Інтернету.

Щодо проведення вільного часу, 70,2% молоді каже, що знаходить час на спілкування із реальними друзями. Проте у вільний час молоді люди, як правило, грають у комп'ютерні ігри і проводять час в Інтернеті – 42,6%.

* Дослідження проводилось з 1 по 20 березня, всього було опитано 2000 респондентів віком від 15 до 21 року.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути