chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні дешево відпочивати усім, крім українців

15 травня 2013 о 12:19

У рейтингу найкращих країн для бюджетного туризму наша країна — на першому місці

Американське видання Business Insider склало рейтинг найкращих у світі недорогих країн для туристів, які варто відвідати до того, як вони подорожчають. На перше місце американські експерти поставили... Україну. За нами — Південна Корея, Тасманія, Нікарагуа, Камбоджа, Шрі-Ланка, Туреччина, Панама, узбережжя Мексиканської затоки. Замикає рейтинг, як не дивно, Хорватія, яка є однією з найдорожчих балканських країн.

Про УКРАЇНУ видання написало так: “Назву країни можна перекласти як “земля на краю”, але це найкраща країна для туристів з обмеженим бюджетом, куди можна поїхати найближчим часом”. Журналісти Business Insider стверджують, що після поїздки в Україну були вражені її культурним багатством, теплотою народу і тим, що за день типовий мандрівник може витрачати менше ніж $50. Ще одна перевага України — тут величезна кількість пам’ятників Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. “Знайти їх з радістю допоможуть місцеві жителі, а страви традиційної української кухні коштують лише кілька доларів. В Україну треба поспішати, тому що країна розвивається, і скоро відпочинок тут може подорожчати”, – пише Business Insider.

“Україна безумовно цікава для туристів, але найдешевшою її назвати складно. Якщо говорити про співвідношення ціна-якість, то за кордоном можна відпочити значно дешевше. Мені важко зрозуміти, чим керуються українські готелі, встановлюючи ціни. Можливо, дається взнаки відсутність конкуренції, тому готелі влаштовує їх заповненість. Відповідно, вони не поспішають знижувати ціни чи піднімати якість послуг”, – каже заступник директора туристичної компанії Андрій Шкель.

Мандрівник Андрій Гервазюк каже, що дешевими країнами для туристів є Індія та Таїланд, однак на переліт туди треба добряче витратитись. “Якщо летіти в Індію економ-класом, то можна добратися за 500 доларів. Як правило, тури в Індію розраховані на 10 днів, тому виходить доволі дорого. Краще летіти на тривалий термін. Скажімо, в Індії за 100-150 доларів можна жити цілий місяць, – каже Андрій Гервазюк. – Щодо України, то для європейців вона справді дешева. Це українцям з їхніми зарплатами здається, що ціни у нас захмарні. Хоча, як на мене, у Європі найдешевшими для туристів є балканські країни. Натомість скандинавські країни дуже цікаві, але й дуже дорогі. Середні ціни в Італії, Іспанії”.

Особливо дешевими іноземцям видаються в Україні вхідні квитки у музеї (в середньому 10 гривень, тоді як у Європі — 10 євро), громадський транспорт, фаст-фуди (пообідати можна менш ніж за 10 доларів) і, звичайно ж, алкоголь.

Джерело: wz.lviv.ua
Розділи: Туристичні новини

20 вересня

Інші дати
Народився Михайло Жук
(1883, м. Каховка - 1964) - український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт "Дівчина в кріслі", "Гуцул", "Портрет батька", хрестоматійних портретів М. Воронного,  Г. Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути