chrome firefox opera safari iexplorer

Логотип Євробаскету-2015 українці побачать у жовтні

20 червня 2013 о 11:23

Оргкомітет Євробаскету-2015 зробить все, щоб країна знала про цей турнір і жила ним, а квитки були максимально доступними. Про це 19 червня на прес-конференції в Києві заявив директор турніру Маркіян Лубківський.

«Нам доручили широку медійну кампанію і, звичайно, ми хочемо, щоб вона була яскравою, такою, яка запам'ятається. Плануємо забрендувати Палац Спорту, протокольні маршрути. Реклама буде на білбордах, сітілайтах. В жовтні ми будемо презентувати логотип Євробаскету-2015. По суті, це буде стартова позначка кампанії, спрямованої на те, щоб турнір візуально впізнавали і щоб люди почали жити цією подією», — сказав Лубківський.

Договори про співпрацю в рамках Євробаскету 2015 року будуть укладені з державними спортивними аренами, підкреслив пан Маркіян.
«Ми укладемо договори про проведення і з київським Палацом Спорту, і з дніпропетровським „Метеором“ нарівні з іншими аренами, які планується звести до турніру. Це буде зроблено, коли вони вже будуть в стадії будівництва», — каже Лубківський.

Продаж квитків на турнір 2015 року буде можливий також через інтернет.
«Думаю, що у реалізації квиткової програми ми використаємо досвід футбольного Євро-2012. Головна мета – щоб квитки були доступними для всіх. Як через інтернет, так і через звичайні каси», — зазначив директор Євробаскету-2015.

Нагадаємо, 19 червня в Києві відбулася презентація квитків на чемпіонат Європи серед команд U-16, який відбудеться в Києві з 8 по 18 серпня 2013 року.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

23 липня

Інші дати
День преподобного Антонія Печерського
(бл 982 – 1073)святий Православної церкви, церковний діяч Київської Русі, засновник Києво-Печерського монастиря і будівничий Свято-Успенського собору.  
«Приходь до своєї віри добрими справами» (Феодосій Печерський)
Розгорнути
День пам’яті Памво Беринди
(між 50-70 роками 16 ст., смт. Єзупіль, Івано-Франківська область – 1632) – український культурний діяч, лексикограф, видавець. Найвизначніша праця – перший друкований українский словник ««Лексикон словенороський» 1627 року, який став цінним посібником при читанні українських, російських і білоруських пам'яток, писаних церковнослов'янською мовою.  
Розгорнути