chrome firefox opera safari iexplorer

Названі міста, куди українці готові переїхати зі столиці задля хорошої роботи

03 червня 2013 о 12:49

Проблеми на ринку праці змушують шукачів шукати кращі можливості для кар'єри там, де раніше навіть і не очікували. Наприклад, українці стали замислюватися про переїзд зі столиці у провінцію.

Раніше повідомлялося, що кожен п'ятий офісний працівник в Україні готовий змінити регіон заради хорошої роботи.

Як розповіли Корреспондент.biz в компанії hh.ua, претенденти часто вказують у своїх резюме, що готові до переїзду і вивчають вакансії іногородніх роботодавців.

Зазначається, що готовність до міграції управлінських кадрів найвища. Більш ніж 40% шукачів готові поміняти місце проживання. Найбільш гостру конкуренцію «місцевим» менеджерам складають охочі переїхати в західні регіони України — 55-68% таких шукачів зацікавлені в топових посадах у Тернополі, Івано-Франківську, Львові, Ужгороді чи Чернівцях.

Тим не менше, в центральних регіонах країни кількість потенційних конкурентів місцевим мешканцям — 50-40%, тоді як в Донецьк чи Луганськ готові їхати лише 25-26% претендентів з інших регіонів. Водночас південні регіони — Одеса і Крим — дуже популярні серед топ-менеджерів.

У свою чергу, маркетологів і фахівців з реклами менше цікавить переїзд — лише 27%. Географія переваг, однак, схожа з топ-менеджментом. Західна Україна вабить понад 40% претендентів, але і Одесу, Крим чи Харків воліли б більш як третина шукачів.

Аналітики зазначають, що фахівці з продажу, незважаючи на необхідну для кар'єри активну життєву позицію, до переїздів особливо не схильні. Так, лише п'ята частина (21%) готова змінити місце проживання, якщо буде гідна вакансія.

Крім того, експерти додають, що IT-фахівці готові переїжджати в регіони з розвиненим аутсорсинговим бізнесом — наприклад, Львів чи Одесу. Таким чином, у місцевих фахівців виникає досить відчутна конкуренція (приблизно третина шукачів готові переїхати в ці області).

Розділи: Суспільство

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути