chrome firefox opera safari iexplorer

На Всесвітніх іграх українці вибороли ще 3 медалі

31 липня 2013 о 15:58

Чемпіонами Ігор стали Лариса Соловйова у пауерліфтінгу та Віктор Кифоренко в стрибках на батуті.

В ніч на 31 липня ІХ Всесвітні спортивні ігри добігли екватора. У шостий день змагань розігрувалося 20 комплектів медалей і наші спортсмени вибороли три нагороди — дві золотих та одну срібну.

У пауерліфтінгу наші співвітчизниці вибороли золоту і срібну медалі у середній ваговій категорії. Чемпіонкою стала Лариса Соловйова, а друге місце посіла Тетяна Ахмамєтьєва. Чемпіоном у стрибках на батуті (тамблінг) став Віктор Кифоренко. Таким чином, після шести днів у скарбничці України 21 нагорода — 6 золотих, 9 срібних та 6 бронзових.