chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві нарахували 1413 мільйонерів

10 липня 2013 о 12:30

Кількість киян, дохід яких у 2012 році перевищив 1 мільйон гривень, складає 1413 осіб.

Про це свідчать попередні дані перевірок поданих декларацій, повідомляє прес-служба Міндоходів.

«Столичні міліонери отримали у минулому році доходів на загальну суму 6,1 мільярди гривень та до бюджету вони мають сплатити понад 209 мільйонів гривень податку», — повідомила начальник Головного управління Міндоходів у Києві Ірина Носачова.

Нагадаємо, у 2011 році свої статки понад 1 мільйон гривень, задекларували 1037 громадян, на загальну суму 5,1 мільярд гривень.

З початку 2013 року у столиці подано понад 29 тисяч декларацій про майновий стан та доходи громадян, які задекларували доходів, отриманих у 2012 році, на більш ніж 10,7 мільярдів гривень.

Згідно поданих декларацій сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, склала 300 мільйонів гривень. До державної казни вже надійшло 165,3 мільйонів гривень.

Керівник столичного управління Міндоходів зауважила: «Кожен громадянин, відповідно до Податкового кодексу, має самостійно до 1 серпня сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій їм податковій декларації».

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути