chrome firefox opera safari iexplorer

Українка перемогла на етапі Кубку Європи з триатлону

22 липня 2013 о 14:23

На етапі Кубка Європи з триатлону в Тарту (Естонія) українка Юлія Єлістратова фінішувала першою.

Як повідомили УНІАН в Національному олімпійському комітеті України, найсильніша триатлетка України блискуче провела останній вид програми – біг, показавши найкращий час.

Це забезпечило Єлістратовій і загальну перемогу. Дистанцію вона подолала за 1 годину 02 хвилини 40 секунд.

Трійку призерів змагань у Тарту також доповнили Малгожата Отворовська з Польші та Івана Курячкова зі Словаччини.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні