chrome firefox opera safari iexplorer

Ювілейна «Країна мрій» представить нову оздоровчу програму

05 липня 2013 о 11:07
umoloda.kiev.ua

6–7 липня на Співочому полі відбудеться десятий міжнародний етнічний фестиваль «Країна мрій». Це свято живої етнічної музики, традицій кобзарства та колориту українських звичаїв. Цього літа на фестивальних сценах знову пануватиме яскраве різноманіття етнічної музики.

Як і кожного року, до участі у фестивалі долучено відомі етнічні гурти та майстрiв стародавніх українських промислів. Організатори обіцяють багато новинок, цікавих несподіванок та дозвілля на смак і вподобання кожного, пише Україна молода. 

Як розповіли у прес–службі фестивалю: «Ми намагалися зробити програму такою, щоб зацікавити кожного, хто завітає до нас. Дозвілля і розваги на різну тематику в ці вихідні мають припасти до душі кожному відвідувачу, тому незалежно від віку і вподобань усім, хто завітає на «Країну мрій», буде цікаво відкрити для себе щось нове». Для прикладу, цього року гостям свята будуть представлені оновлені алея майстрів, дитяча галявина, майстерня народних танців, подіум просто неба «Етно–Fashion», козацькі розваги, літературна сцена, книжковий ярмарок, а також численні зустрічі з новими та старими друзями, які подарують учасникам фестивалю силу–силенну незабутніх вражень та спогадів.

Зважаючи на те, що цьогорічний фестиваль — ювілейний, організатори вирішили за ініціативою засновника «Країни мрій» Олега Скрипки започаткувати нову фестивальну традицію, що носитиме назву «В радісному і розумному тілі здоров’я», адже, як розповідають організатори, фестиваль «Країна мрій» бажає, аби кожен учасник був здоровий та успішний.

Завдяки цьогорічним нововведенням учасники матимуть змогу познайомитись, зануритись і стати послідовниками найсучасніших та найефективніших технік iз вивчення психічної енергії людини й оздоровлення людського тіла.

Олександр Філатович, професійний медик, школа здоров’я та радості доктора Синельникова, цілитель Володимир Холошня, представники Української академії цілительства, а також майстри з йоги та айкідо.

Тому, побувавши на цьогорічному фестивалі, можна одержати не тільки багато позитивних емоцій та життєвий заряд, а й оздоровитися і прийти в хорошу фізичну форму.

Традиційно літературна сцена фестивалю почастує читаннями творів представників етнічних спільнот — болгар, ромів, вірмен та кримських татар. Не обійдеться без щорічного, вже шостого за рахунком, кобзарського слему, а письменницьку делегацію представлятимуть Ірена Карпа, Олеся Мамчич, Андрій Бондар, Ірен Роздобудько, Ігор Жук та багато інших.

Музична складова фестивалю рік у рік пістрявiє міжнаціональною програмою. Цьогоріч організатори не зрадили традиції — на головній сцені співатимуть«Ко–оп» (Вінниця), «Палац» (Мінськ, Білорусь), Kozak System (Київ), Ram’d’Аmes (Париж, Франція) Astarta Edwin feat. Jon Durant (Україна/Великобританія), SunSay & Elvira Sarykhalil (Харків/АР Крим), Fatima Spar (Австрія) та незмінний натхненник фестивалю Олег Скрипка й Papa Duke Вand (Україна — Канада).

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути