chrome firefox opera safari iexplorer

Новий навчальний рік в Україні почнеться із Шевченківського телеурока

27 серпня 2013 о 09:33

У перший день нового навчального року, 2 вересня, пройде всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений вивченню творчої спадщини видатного поета і прозаїка Тараса Шевченка.

Захід буде організовано у рамках відзначення у 2014 році 200-річного ювілею з дня народження Шевченка. Розпорядження про підготовку до проведення уроку, ініційованого Міністерством освіти, підписав президент Віктор Янукович, пише DT.UA.

Шевченківський рок відбудеться 2 вересня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка і транслюватиметься в ефірі Першого національного каналу.

Його буде проведено для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни.

Під час заняття будуть використовуватися архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя і творчість Великого Кобзаря.

Нагадаємо, 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка Україна відзначить 9 березня 2014 року. Раніше Кабмін виділив Міністерству культури 90 млн гривень на підготовку і проведення святкових заходів.

Готується до ювілею і київська влада. У КМДА пообіцяли «надати пристойного вигляду» всім об'єктам столиці, пов'язаним з іменем Шевченка.

Розділи: Новини освіти

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути