chrome firefox opera safari iexplorer

Топ-7 найбільш незвичайних вакансій в Україні

19 серпня 2013 о 10:35
burzan.ru

Кадровики вирішили з'ясувати, які вакансії найбільш разюче відрізняються від стандартних, розшукуючи фахівців, вимоги до яких виходять за рамки звичних. Аналітики порталу hh.ua склали топ-7 найбільш незвичайних вакансій.

Як повідомили Корреспондент.biz аналітики порталу, подібні пропозиції орієнтовані на нестандартних людей, готових працювати в незвичних умовах.

Так, одна з компаній шукає «зелені пальчики» — людей, що люблять і вміють доглядати за рослинами. Одна з торгових мереж будівельних матеріалів шукає людей з профільним вищою або середньою освітою, які мають досвід роботи на аналогічній позиції від одного року, знають правила і стандарти догляду за рослинами, вміють використовувати добрива та препарати, а також лікувати рослини.

Для тих, хто надає перевагу сільському колориту та свіжому повітрю, підійде вакансія фахівця по роботі з постачальниками молока. Один з популярних в Україні брендів молочної продукції шукає співробітника з вищою зооветеринарною освітою та досвідом роботи на аналогічній посаді 1-3 роки. Співробітник займеться забезпеченням поставок молока і контролем його якості, а також розробкою маршрутів руху молоковозів.

Для тих, хто вміють і люблять малювати пропонується "новорічна" вакансія художників на фабриці ялинкових прикрас. Вимоги до шукача — вміння малювати і користуватися акриловими фарбами.

Крім того, компанія, що пропонує написання рефератів та дипломів, шукає фрілансера для написання академічних робіт і статей. Особливістю цієї вакансії є те, що зазначені матеріали потрібно буде писати літературною німецькою мовою, для німецьких клієнтів.

Також для організації візиту фотографа в дитячий садок, школу або інші заклади допоможе адміністратор фотографа. Шукачам знадобляться комунікабельність, приємні зовнішні дані для переговорів з директорами шкіл та дитсадків, планування і контролю роботи групи фотографів.

Любителів чесності може зацікавити пропозиція роботи анти-фрод/ризик-менеджером. Компанії, яка розробляє ПЗ в сфері розваг та ігрового бізнесу, потрібен співробітник, який буде перевіряти і аналізувати клієнтську базу з метою виявлення зовнішніх і внутрішніх фактів шахрайства.

Крім того, кадровики визнали цікавою роботу таємного покупця. В обов'язки подібного працівника входить збір інформації про якість обслуговування і товарах. Виконуючи обов'язки, таємний покупець повинен буде вести себе відповідно до заздалегідь отриманої легенди, а основна вимога — вчасно здавати замовнику анкети і звіт про роботу.

Минулого тижня ЗМІ писали про те, що чекає на студентів рідкісних спеціальностей.

Розділи: Суспільство

26 липня

Інші дати
Народився Володимир Винниченко
(1880, м.Кіровоград  - 1951) — український письменник, драматург, художник, політичний і державний діяч. Співавтор Універсалів Української Народної Республіки, голова першого українського уряду (Генерального секретаріату). Автор тритомної  мемуарно-публіцистичної праці «Відродження нації», першого українського фантастичного роману «Сонячна машина».
«Чудний наш народ - і сильний, і сумний... Мав героїв - і ніхто їх не знав... Усе життя любив волю - і все життя жив рабом... Утворив багатство пісні - і сам її не знає...» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі