chrome firefox opera safari iexplorer

Буценко забезпечив Україні першу медаль чемпіонату світу з боксу

23 жовтня 2013 о 14:57
sport.sumy.ua

Український боксер Микола Буценко (вагова категорія до 56 кг) вийшов у півфінал чемпіонату світу з боксу серед любителів.

Українець Микола Буценко переміг у чвертьфінальному поєдинку турецького боксера Сельджука Екера рішенням суддів і пробився до півфіналу чемпіонату світу з боксу.

Вихід у півфінал гарантує Буценку як мінімум бронзову медаль, але Микола, безсумнівно, на досягнутому зупинятися не збирається.

Втрачаємо позиції. Лише два українські боксери пробилися до ¼ фіналу ЧС

Суперником Буценка у півфінальній стадії змагань стане російський боксер Володимир Нікітін, який у поєдинку ¼ фіналу переміг одноголосним рішенням суддів ірландця Майкла Конлана. Півфінальний бій відбудеться у п'ятницю, 25 листопада, у вечірній частині програми.

Нагадаємо, крім Буценка до півфіналу чемпіонату світу може пробитися наш суперважковаговик Єгор Плевако, який свій поєдинок ¼ фіналу проведе в середу у вечірній частині програми.