chrome firefox opera safari iexplorer

Україна обіграла Францію — 2:0

16 листопада 2013 о 00:00
tsn.ua

У Києві закінчився матч плей-офф відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу-2014, в якому збірна України обіграла команду Франції з рахунком 2:0.

Як передає кореспондент УНІАН, це був перший з двох матчів у протистоянні французів та українців.

Гра спочатку проходила з перевагою збірної України. І якщо в першому таймі нашій команді відзначитися не вдалося, то в другому два точні удари Романа Зозулі та Андрія Ярмоленка принесли перемогу.

На 5-й доданій хвилині гри захисник донецького «Шахтаря» Олександр Кучер отримав червону картку і пропустить паризький матч у відповідь.

Цей результат дуже важливий перед грою в Парижі. Тепер у столиці Франції команду Михайла Фоменка влаштує навіть поразка з мінімальним рахунком.

Матчі-відповідь Франція — Україна відбудеться в Парижі 19 листопада.

Жеребкування фінальної стадії чемпіонату світу відбудеться 6 грудня. Мундіаль прийматиме Бразилія з 12 червня по 13 липня 2014 року, повідомляє Укрінформ.