chrome firefox opera safari iexplorer

Українці найбільше хочуть працювати в Європі й Америці, – дослідження

11 листопада 2013 о 10:44
wz.lviv.ua

Дві третини офісних співробітників принаймні один раз змінювали місце проживання в пошуках кар’єрних перспектив або переїжджали у зв’язку зі зміною роботи. Тотальна більшість висококваліфікованих українських спеціалістів з вищою освітою (91%) принаймні один раз задумувались про роботу за кордоном.

Про це свідчать дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Так, найбільш популярні для запланованої трудової міграції Європа (63%) і США / Канада (42%). Менш популярними виявились Азія (8%), Південна Америка (5%), Африка (3%), хоча й туди знайшлись бажаючі поїхати.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу hh.ua в жовтні 2013 року.

Відтак, переїхати до Японії і займатись відкриттям філіалу російської фірми – такі кар’єрні перспективи в менеджера із закупок. На нього очікує пошук спецтехніки на складах постачальників і організація відвантаження спецтехніки морським транспортом до Росії. Обов’язковою вимогою є вільне володіння японською мовою. Очікувана зарплата – від $3000 до $4000.

Автомобільний концерн «Toyota» запрошує на роботу інженера-електромеханіка. Майбутнє місце роботи знаходиться в Бельгії, в містечку неподалік від Брюсселю. Перелік вимог до кандидата досить широкий: ступінь бакалавра або магістра в електротехнічній інженерії, трирічний досвід роботи в автомобільній або авіаційній промисловості, досвід роботи з CAD системами, а також готовність до регулярних відряджень. Серед переваг цієї посади – стажування в головному офісі в Японії.

Міжнародна асоціація заводчиків оленів шукає директора зі зв’язків із Росією, який буде мешкати в Іспанії. Його робота буде полягати в перекладі документів з англійської мови на російську, а також в залученні кандидатів для участі в конгресі. Йому забезпечується проживання і харчування, а щомісячно буде виплачуватись зарплата у розмірі 700-800 євро. Вільне володіння англійською і російською мовою обов’язкове, знання інших іноземних мов вітається.

Без досконалого знання англійської мови не обійтися старшому тестувальнику в компанії «Luxoft», адже жити йому доведеться у столиці Великої Британії. Його прямими обов’язками буде створення і тестування програмного забезпечення. Для цього шукачу необхідні досвід роботи на аналогічній посаді, знання протоколів JMS, FTP, SSH, XML, а також розуміння процесів розробки програмного забезпечення. Оформлення візи й релокація співробітника відбувається за рахунок компанії.

Шеф-кухарю грузинської кухні будуть раді в стартапі в Іспанії. Це повинна бути людина, яка вміє поєднувати кілька справ одночасно: йому доведеться організовувати безперебійну й високоякісну роботу кухні, брати участь в розробці концепції закладу та основного меню, а також навчати свою власну команду кухарів. Не дивно, що просять звертатися виключно кандидатів із досвідом роботи за спеціальністю від семи років і від трьох років в ролі шеф-кухаря. Компанія забезпечує офіційне працевлаштування, оплату перельоту й проживання.

Якщо ви комунікабельні, цікавитесь індійською культурою і могли би ділитися знаннями з оточуючими, то цілком можете спробувати себе в ролі гіда. Вашими повсякденними обов’язками буде проведення екскурсій по Гоа та інших штатах Індії. Компанія проводить навчання і надає допомогу в пошуку житла й оформленні бізнес-візи. Переліт оплачується самостійно.

Роботу в Канаді офіс-менеджером пропонує Європейський холдинг. Стартова оплата – від $20 за годину залежно від конкретного робочого місця (приймаючої компанії) та досвіду роботи. Кандидати отримують бенефіси та страховки, передбачені законами Канади і конкретної провінції. Серед обов’язкових вимог – стаж роботи за спеціальністю не менш ніж два роки, середній рівень володіння розмовною англійською мовою. У перспективі можливе оформлення імміграційних документів для всієї сім’ї.

Вивчати китайську, а викладати англійську мову. Така можливість надається викладачам англійської мови, які будуть навчати англійській дітей у початкових школах і дитсадках. Програма «Teach in China» надає безкоштовне проживання, а також триразове харчування й оплату медичного страхування на весь термін участі в програмі. Зарплата виплачується щомісячно в розмірі $320. Термін програми – від шести місяців до року. Квиток на літак в обидві сторони оплачується приймаючою стороною.

Схожа пропозиція діє і для вчителів італійської мови. Продовжити викладацьку кар’єру в Китаї пропонує Східно-Китайський університет транспортних комунікацій (East China Jiaotong University). Ідеальним кандидатом на цю посаду буде комунікабельний викладач, який вільно володіє англійською та італійською мовою, а також має бажання вивчити китайську мову й дізнатись більше про китайську культуру. Приймаюча сторона зобов’язується забезпечити житлом, базовими речами й обіцяє екскурсії по всій країні.

Компанія «Бест Транс Сервіс» оголошує конкурс на позицію інспектор якості продукції. Пропоноване місце роботи знаходиться в Китаї, місті Іу. Майбутній інспектор буде керувати прийманням продукції, контролювати її якість, а також складати щоденні, щотижневі та щомісячні звіти про приймання товарів. Кандидат повинен мати досвід роботи в складській логістиці, ЗЕД, а також знати китайську мову на вищому рівні. Компанія обіцяє 100% компенсацію затрат на переїзд, оформлення візи, оренду житла.

Джерело: zik.ua
Розділи: Громадська думка

17 грудня

Інші дати
День пам’яті Великомучениці Варвари
Свята Варвара - християнська свята, великомучениця. 306 року в юному віці у м. Іліополі (Мала Азія) постраждала за сповідання віри Христової — за присудом місцевої влади її стратив власний батько, жорстокий язичник Діоскор. Відразу після її мученицької кончини діва Варвара стала вшановуватися християнами, як свята великомучениця. Святість діви Варвари засвідчувалася також багатьма чудесами, які відбувалися біля її гробниці. З 1960 р. мощі святої великомучениці Варвари перебувають у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва.
Розгорнути
День працівника державної виконавчої служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи значення органів державної виконавчої служби у забезпеченні виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб, на підтримку ініціативи Міністерства юстиції України і громадськості…» згідно Указу Президента України «Про День працівника державної виконавчої служби» від 22 липня 2009 р. № 569/2009.
Розгорнути
Народився Данило Щербаківський
(1877, с.Шпичинці, Житомирська область – 1927) – етнограф, дослідник українського народного мистецтва, археолог і музичний діяч. Автор понад 40 друкованих наукових досліджень та десятки рукописів («Козак Мамай», «Українські дерев»яні церкви», «Символіка в українському мистецтві», Український килим» та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Новаченко
(1898, м.Буринь, Сумська область – 1966) - український ортопед-травматолог. Праці присвячено питанням лікування переломів кісток, протезування тощо. Широко відомі відновні операції на опорно-руховому апараті за Новаченком, кісткова пластика.
Розгорнути
Народився Юрій Шерех (Шевельов)
(1908, м. Харків - 2002) - славіст-мовознавець, історик української літератури. Професор Гарвардського, Колумбійського університетів. Автор фундаментальних наукових праць "Предісторія слов'янської мови: історична фонологія загально-слов'янської мови", "Історична фонологія української мови" та ін.
Розгорнути