chrome firefox opera safari iexplorer

Експерти з безпеки виявили приблизно два мільйони вкрадених паролів до Facebook, Google, Twitter та інших популярних сайтів

05 грудня 2013 о 17:15

Знайдене сховище містить ключі більше ніж до 326 тисяч акаунтів Facebook, 60 тисяч акаунтів Google, більше 59 тисяч акаунтів Yahoo та приблизно 22 тисячі облікових записів Twitter 

Експерти з безпеки виявили приблизно два мільйони вкрадених паролів до Facebook, Google, Twitter та інших популярним сайтів на сервері у Нідерландах, через який хакери контролювали ботнет Pony — систему дистанційного керування зараженими комп'ютерами. Дослідники зі SpiderLabs Trustwave повідомили, що попередили про свою знахідку найбільші з 90 тис. сайтів та провайдерів, чиї користувачі постраждали від зловмисників. 

Facebook та Twitter повідомили, що вже змінили вкрадені паролі, а представник Google відмовився від коментарів. Знайдене сховище містить ключі більше ніж до 326 тисяч акаунтів Facebook Inc, близько 60 тисяч акаунтів Google Inc, більше 59 тисяч акаунтів Yahoo Inc та приблизно 22 тисячі облікових записів Twitter Inc, повідомив SpiderLabs. Серед інших, жертвами хакерів стали користувачі із США, Німеччини, Сингапуру і Таїланду.

Аналіз виявленої бази даних показав, що найпоширенішим паролем є комбінація «123456» — її використали майже 16 тисяч юзерів. Серед інших популярних паролів — «password», «admin», «123» і навіть «1». «Люди використовують дуже дурні паролі. Вони зовсім безкорисні», — розповів Грем Клулі, незалежний експерт з питань безпеки.

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

18 липня

Інші дати
Міжнародний день Нельсона Мандели
Цей День - день його народження в далекому 1918-му році. Він прожив 95 років, 67 з яких присвятив справі миру і гуманізму. 
Розгорнути
Народився Юрій Іллєнко
(1936, м.Черкаси – 2010), український кінорежисер («Криниця для спраглих», «Вечір напередодні Івана Купала», «Білий птах з чорною ознакою»), кінооператор («Тіні забутих предків»), сценарист («Мріяти і жити», «Лісова пісня»).  
«Якщо є бажання, є безмежна любов до своєї Батьківщини і власної Нації, є сила волі щось чинити корисного для Матері-вітчизни, то і одна людина, зціпивши зуби, буде перти плуга на ниві національного відродження, відродження національної самосвідомості". (Павло Загребельний)
Розгорнути