chrome firefox opera safari iexplorer

Експерти з безпеки виявили приблизно два мільйони вкрадених паролів до Facebook, Google, Twitter та інших популярних сайтів

05 Грудня 2013 о 17:15
lavanda.biz.ua

Знайдене сховище містить ключі більше ніж до 326 тисяч акаунтів Facebook, 60 тисяч акаунтів Google, більше 59 тисяч акаунтів Yahoo та приблизно 22 тисячі облікових записів Twitter 

Експерти з безпеки виявили приблизно два мільйони вкрадених паролів до Facebook, Google, Twitter та інших популярним сайтів на сервері у Нідерландах, через який хакери контролювали ботнет Pony — систему дистанційного керування зараженими комп'ютерами. Дослідники зі SpiderLabs Trustwave повідомили, що попередили про свою знахідку найбільші з 90 тис. сайтів та провайдерів, чиї користувачі постраждали від зловмисників. 

Facebook та Twitter повідомили, що вже змінили вкрадені паролі, а представник Google відмовився від коментарів. Знайдене сховище містить ключі більше ніж до 326 тисяч акаунтів Facebook Inc, близько 60 тисяч акаунтів Google Inc, більше 59 тисяч акаунтів Yahoo Inc та приблизно 22 тисячі облікових записів Twitter Inc, повідомив SpiderLabs. Серед інших, жертвами хакерів стали користувачі із США, Німеччини, Сингапуру і Таїланду.

Аналіз виявленої бази даних показав, що найпоширенішим паролем є комбінація «123456» — її використали майже 16 тисяч юзерів. Серед інших популярних паролів — «password», «admin», «123» і навіть «1». «Люди використовують дуже дурні паролі. Вони зовсім безкорисні», — розповів Грем Клулі, незалежний експерт з питань безпеки.

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

21 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Орлик
(1672, м. Косут, тепер - Білорусь – 1742) – Гетьман України в 1710 – 1742 роках (у вигнанні). При обранні гетьманом в квітні 1710 року складає «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», які пізніше дістали назву Конституція Пилипа Орлика – одна з перших конституцій Європи. Нею Пилип Орлик зобов'язувався обмежити гетьманські прерогативи, зменшити соціальну експлуатацію, зберегти особливий статус запорожців і боротися за політичне й церковне відокремлення України від Росії.
Ми не можемо незворушно дивитися на страждання нашої милої Вітчизни, бачити порушення її прав за стількома пунктами. Ми не будемо діяти керуючись почуттям помсти, а навпаки – згідно зі справедливістю та правом, що дозволяє кожному боронити свою власну справу та свою власну мету» (Пилип Орлик)
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України