chrome firefox opera safari iexplorer

У центрі Львова повністю заборонили продаж алкоголю

03 грудня 2013 о 16:50
zaxid.net

Виконавчий комітет Львівської міської ради у вівторок ухвалив рішення про заборону заборонити продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв у центрі міста.

Під дію заборони підпадають не лише кіоски та продуктові крамниці, але й кафе та ресторани. Заборона діятиме до 8 грудня включно, повідомляє Zaxid.ua.

Як пояснила директор департаменту економічної політики Львівської міськради Ірина Кулинич, це рішення прийняте з метою дотримання громадського порядку на Євромайдані у Львові.

«На жаль, на Євромайдані трапляються випадки, коли там з’являлася нетвереза молодь. Будемо закликати підприємців, аби вони не продавали ці кілька днів алкоголь, аби показати, що Львів — це культурна столиця», – пояснила рішення виконкому Ірина Кулинич.

У рішенні зазначено, що центр міста обмежений кільцем вулиць Франка, Підвальною, Торговою, проспектом Чорновола, Зерновою, Куліша, Городоцькою, Огієнка, Листопадового Чину, Крушельницької, Словацького, Стефаника, Грушевського, Герцена. Заборона діє з 3 грудня до 8 грудня.

На запитання про можливі штрафи, Ірина Кулинич відповіла, що про покарання говорити складно.

«Якщо наші підприємці теж прагнуть до вступу в ЄС, вони повинні думати не лише про отримання прибутків, але й про суспільство. Тому відповідальність – це в першу чергу їхня моральна відповідальність перед суспільством», — сказала вона.

Також чиновниця закликає небайдужих львів’ян, якщо вони фіксуватимуть випадки продажу алкоголю мітингувальникам, піддавати такі дії громадському осуду.

Ірина Кулинич додала, що контроль щодо виконання цього рішення покладено на першого заступника міського голови та начальника Львівського міського управління ГУ МВС України.

Рішення про тимчасове обмеження продажу алкоголю прийняли одноголосно, але на засіданні не було секретаря ради Василя Павлюка, а перший заступник мера запізнився і не брав участі в голосуванні.

До складу виконкому входять: міський голова Львова Андрій Садовий, секретар Львівської міськради Василь Павлюк, перший заступник мера Олег Синютка, заступник мера Володимир Шевчук, керуюча справами виконкому Марта Литвинюк і радник мера Василь Косів.

Також до складу виконкому ще досі входить колишній начальник міської міліції Станіслав Броневицький, оскільки депутати так і не погодили нового складу.

22 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі