chrome firefox opera safari iexplorer

Визначено склад збірної України на зимову Універсіаду-2013

05 грудня 2013 о 09:55
uk.wikipedia.org

З 11 по 21 грудня у Трентіно (Італія) відбудеться ХХVІ Всесвітня зимова Універсіада. Студентська збірна України змагатиметься за медалі різного ґатунку в 9 видах спорту з 12-и. Це – біатлон, лижні гонки, стрибки з трампліна, лижне двоборство, фігурне катання, гірськолижний спорт, шорт-трек, сноубординг і хокей.

Як інформує noc-ukr.org, першими боротьбу за нагороди розпочнуть наші хокеїсти. Вони стартують 10 грудня, напередодні офіційного відкриття Універсіади. Наші суперники в груповому турнірі – збірні Казахстану, Канади та Японії.

Склад українських спортсменів на ХХVІ Всесвітній зимовій Універсіаді 2013 року в Трентіно (Італія):

БІАТЛОН

1. Абрамова Ольга 1988 МС м. Київ Динамо

Національний університет фізичного виховання та спорту України

2. Варвинець Ірина 1992 МСМК Чернігівська Україна – Колос

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

3. Бондар Яна 1992 МСМК Київська Динамо – Україна

Білоцерківський національний аграрний університет

4. Меркушина Анастасія 1995 МС Тернопільська Динамо

Тернопільський національний економічний університет

5. Бригинець Юлія 1993 МС Чернігівська Україна

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

6. Бєлкіна Надія 1990 МС м. Київ Колос – Динамо

Національний університет фізичного виховання та спорту України

7. Гіленко Алла 1992 МС Чернігівська Україна – Колос

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

8. Журавок Юлія 1994 МС Сумська Динамо

Сумський педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

9. Русінов Дмитро 1990 МС м. Київ Динамо

Національний університет фізичного виховання та спорту України

10. Кільчицький Віталій 1988 МС Львівська Україна

Львівський державний університет фізичної культури

11. Підручний Дмитро 1991 МС Тернопільська Колос

Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

12. Дахно Олександр 1991 МС Чернігівська

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

13. Тищенко Артем 1993 МС Чернігівська Україна – Динамо

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

14. Потапенко Василь 1992 МС Чернігівська Україна

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка

15. Ткаленко Руслан 1992 МС Сумська Україна – Колос

Сумський педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

16. Моравський Іван 1992 МС Тернопільська Колос

Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ

1. Григоренко Катерина 1985 МСМК Львівська Колос

Львівський державний університет фізичної культури

2. Заведєєва Зоя 1985 МС Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

3. Анцебор Марина 1987 МСМК Сумська Динамо

Українська академія банківської справи Національного банку України

4. Лелетко Ірина 1993 МС Сумська Освіта

Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка

5. Олех Вікторія 1993 МС Сумська Освіта

Сумський національний аграрний університет

6. Шаталова Оксана 1994 МС Харківська Україна

Харківська державна академія фізичної культури

7. Сердюк Катерина 1989 МС Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

8. Білосюк Мирослав 1985 МСМК Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

9. Перехода Руслан 1987 МС Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

10. Швидкий Олексій 1986 МС Львівська Колос

Львівський державний університет фізичної культури

11. Красовський Олексій 1994 МС Сумська Динамо – Україна

Сумський державний університет

12. Штунь Віталій 1986 МС Львівська Колос – ЗСУ

Львівський державний університет фізичної культури

13. Йолтуховський Олег 1987 МС Харківська Україна

Харківська державна академія фізичної культури

14. Яременко Костянтин 1994 МС м. Київ Колос

Національний університет фізичного виховання та спорту України

15. Козачок Дмитро 1986 МС Львівська Колос

Львівський державний університет фізичної культури

ЛИЖНЕ ДВОБОРСТВО

1. Вілівчук Олег 1993 КМС Тернопільська Україна

Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Т. Шевченка

СТРИБКИ НА ЛИЖАХ З ТРАМПЛІНА

1. Калінчук Андрій 1995 МС Львівська Освіта

Львівський державний університет фізичної культури

2. Якіб’юк Ігор 1995 МС Івано-Франківська Освіта

Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника

3. Додюк Віталій 1992 КМС Івано-Франківська Освіта

Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника

ФІГУРНЕ КАТАННЯ

1. Хниченкова Анна 1994 МС Дніпропетровська Україна

Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту

2. Ялова Анастасія 1995 МС Миколаївська Україна

Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова

3. Хекен-Кенеді Сіобан 1992 МС м. Київ Освіта

Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова

4. Фроленкова Надія 1989 МС Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

5. Дунь Дмитро 1992 МС м. Київ Освіта

Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова

6. Нікіфоров Віталій 1988 МС Харківська Спартак

Харківська державна академія фізичної культури

7. Резніченко Ігор 1994 МС м. Київ Освіта

Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова

СНОУБОРДІНГ

1. Белінський Олександр 1995 МС Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

2. Александровський Роман 1994 МС Харківська Спартак

Харківська державна академія фізичної культури

3. Бігус Тарас 1993 МС Тернопільська Динамо

Тернопільський національний економічний університет

4. Гашпарович Олександр 1989 МС Закарпатська Освіта

Ужгородський національний університет

5. Дмитрів Оксана 1991 МС Львівська Спартак – Динамо

Львівський державний університет внутрішніх справ

6. Чундак Анна Марія 1990 МСМК Львівська Спартак

Львівський державний університет фізичної культури

7. Романишин Тетяна 1993 МС м. Київ Спартак

Національний університет фізичного виховання і спорту України

8. Грещук Ірина 1994 КМС Тернопільська Освіта

Тернопільський національний економічний університет

ШОРТ-ТРЕК

1. Гутеньов Євген 1988 МС Харківська Динамо

Харківська державна академія фізичної культури

2. Даніловський Валентин 1992 МС м. Київ ЗСУ

Національний транспортний університет

3. Ліфиренко Сергій 1986 МС Сумська ЗСУ – Україна

Українська академія банківської справи Національного банку України

4. Соколов Микита 1995 КМС м. Київ Динамо

Національний університет фізичного виховання та спорту України

5. Хмелевський Артем 1993 КМС Харківська Колос

Харківська державна академія фізичної культури

6. Корінчук Олена 1991 МС м. Київ ЗСУ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

7. Власова Софія 1991 МС м. Київ ЗСУ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

1. Тикун Тетяна 1994 МС м. Київ Освіта – ЗСУ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

2. Тимченко Роксана 1991 КМС м. Київ Освіта

Національний університет фізичного виховання та спорту України

3. Книш Ольга 1995 КМС Львівська Динамо

Львівський державний університет фізичної культури

4. Фещук Ростислав 1990 МС м. Київ Освіта – ЗСУ

Національний університет фізичного виховання та спорту України

5. Ковбаснюк Іван 1993 МС Івано-Франківська Україна

Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника

6. Теличук Василь 1992 МС Закарпатська Україна

Ужгородський національний університет

7. Карпушин Ілля 1995 КМС Львівська Освіта

Львівський державний університет фізичної культури

8. Мицак Дмитро 1995 м. Київ

Приватний фінансово-правовий коледж

ХОКЕЙ

1. Напненко Євген 1988 воротар м. Київ Білий барс

Національний університет фізичного виховання та спорту України

2. Безхлібний Андрій 1989 воротар м. Київ Білий барс

Національний університет фізичного виховання та спорту України

3. Олексюк Володимир 1987 захисник м. Чернігів Білий барс

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка

4. Шарапов Костянтин 1991 захисник м. Київ Білий барс

Національний університет фізичного виховання та спорту України

5. Акімов Павло 1986 захисник м. Суми Сокіл

Сумський державний педагогічний університет ім... А. С. Макаренка

6. Хонін Денис 1989 захисник м. Харків Генерали

Харківська державна академія фізичної культури

7. Євсейчик Артем 1993 захисник м. Київ Сокіл

Національний університет фізичного виховання та спорту України

8. Свиридов Руслан 1988 захисник м. Харків Компаньйон

Харківська державна академія фізичної культури

9. Татаренко Андрій 1991 захисник м. Харків Компаньйон

Харківська державна академія фізичної культури

10. Бабинець Сергій 1987 нападаючий м. Суми Білий барс

Сумський державний педагогічний університет ім... А. С. Макаренка

11. Буценко Микита 1990 нападаючий м. Київ Білий барс

Національний університет фізичного виховання та спорту України

12. Дем’янюк Дмитро 1988 нападаючий м. Харків Білий барс

Харківська державна академія фізичної культури

13. Секірко Євген 1988 нападаючий м. Суми Сокіл

Сумський державний педагогічний університет ім... А. С. Макаренка

14. Задоєнко Олег 1990 нападаючий м. Львів Сокіл

Львівський державний університет фізичної культури

15. Савченко Іван 1993 нападаючий м. Харків Білий барс

Харківська державна академія фізичної культури

16. Войцеховський Олександр 1987 нападаючий м. Харків Сокіл

Харківська державна академія фізичної культури

17. Лиманський Євген 1992 нападаючий м. Харків Сокіл

Харківська державна академія фізичної культури

18. Безуглий Єгор 1991 нападаючий м. Харків Сокіл

Харківська державна академія фізичної культури

19. Олексюк Валентин 1989 нападаючий м. Чернігів Сокіл

Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Г. Шевченка

20. Кириченко Віталій 1990 нападаючий м. Київ Компаньйон

Національний університет фізичного виховання та спорту України

21. Німенко Дмитро 1988 нападаючий м. Харків Компаньйон

Харківська державна академія фізичної культури

22. Ісаєнко Дмитро 1988 нападаючий м. Харків Гайдамаки

Джерело: zik.ua
Розділи: Спорт в Україні

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі