chrome firefox opera safari iexplorer

Двоє українських фігуристів вийшли у фінал чемпіонату Європи

17 січня 2014 о 11:00
champion.com.ua

У Будапешті проходить європейський форум з фігурного катання, який вважається для більшості учасників останньою перевіркою сил перед Олімпійськими іграми.

Українські фігуристи Наталія Попова і Яків Годорожа вдало пройшли виконання короткої програми на чемпіонаті Європи у Будапешті.

20-річна Попова набрала в сумі 47,01 балів і тепер виступить у фіналі. Те саме вдалося виконати і 20-річному Годорожі — щоправда одеський спортсмен через більш щільні результати суперників виявився зі своїми 57,09 пунктами аж на 21-й сходинці турнірної таблиці, але в підсумку пройшов кваліфікацію.

Фінальні прокати у жінок відбудуться 17 січня у вечірню сесію, а удень на лід льодової арени столиці Угорщини вийдуть чоловіки.

Втім, розраховувати на медалі у Будапешті, як це було 10 років тому, коли на ЧЄ-2004 вперше на третю сходинку п'єдесталу піднялися майбутні призери Ігор у Турині-2006 в танцях Олена Грушина і Руслан Гончаров, а срібло завоювала Олена Ляшенко, сьогодні українцям можна хіба що у мріях. По-перше, занадто великий відрив перед вільною програмою, по-друге, обидва спортсмени — молоді і поки не показують таку необхідну для вдалих результатів стабільність.

Слід зазначити, що крім одиночного катання Україну представлено в Будапешті спортивними та танцювальними парами. Ці спортсмени, так само як і Годорожа з Поповою пробилися до складу олімпійської збірної, тому для них континентальна першість також стане хорошим іспитом перед Сочі. Однак можна з жалем сказати, що танцювальний дует Шивон Хікін-Кенеді і Дмитро Дунь у підсумку показали дуже слабкий прокат у короткій програмі і не зуміли пробитися у фінал.

Спортивна пара Юлія Лаврентьєва та Юрій Рудик вийде на лід з короткою програмою в ранкову сесію 17 січня.

Нагадаємо, що відбір в олімпійську команду України відбувся на чемпіонаті України, який пройшов у рамках міжнародного турніру Ukrainian Open у грудні 2013 року.

Джерело: ZN.UA
Розділи: Спорт в Україні

21 липня

Інші дати
Народився Золтан Шолтес
(1909, с. Прикопа, Словаччина - 1990) - пейзажист, заслужений художник України. Автор картин "Весна", "Зима на Верховині", "Буря над Бескидами". Твори зберігаються в музеях Європи, Японії та США.
Розгорнути
Народилася Олена Теліга
(1906, Росія - 1942) — українська поетеса, літературний критик, громадський діяч.  
«В хаосі жіночих образів нашої літератури, в плутанині перехрес¬них бажань, між прокльонами рабинь і амазонок і захопленнями тими й другими, українська жінка все ж таки зуміла створити собі ідеал, найбільш відповідний добі, і простує до нього невпинно. Вона не хоче бути ні "рабинею" ні "вампом" ні "амазонкою". Вона хоче бути Жінкою». (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Олег Ольжич (Кандиба Олег Олександрович)
(1907, м.Житомир – 1944), український поет, вчений-археолог, політичний діяч, син Олександра Олеся.  
«Жити повно, широко і скоро І урвать, як спів. Як колись, горіти і п'яніти, Шоломом п'ючи, І життя наопашку носити На однім плечі.» (Олег Ольжич)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі