chrome firefox opera safari iexplorer

Київських водіїв маршруток зобов'яжуть носити форму і вимкнути шансон

13 Лютого 2014 о 13:39
imolod.com.ua

Контролювати шоферів буде КМДА і Громадська рада.

Столичних водіїв маршруток вирішили суворо контролювати. Громадська рада при КМДА вже взялася за розробку програми з умовною назвою «10 кроків із поліпшення якості обслуговування в маршрутках».

Жодного хамства

— В договорах КМДА з перевізниками прописані усі норми і правила, але, на жаль, ніхто їх виконання не контролює. Одна з основних проблем — культура. Дуже багато пасажирів скаржаться на хамство водіїв. Проводитимемо інструктаж і притягатимемо для цього відомих людей: письменників і акторів. Вони зможуть проводити шоферам лекції про правила поведінки, — прокоментувала плани глава Громадської ради при КМДА Марина Бурмака.

Заборона на шансон і спеціальні інспектори

Ще ретельніше стежитимуть за техстаном маршруток, введуть обов'язкові медогляди водіїв. Вони більше не зможуть слухати улюблений шансон, грубіянити і матюкатися. Контролювати усе це належить студентам-волонтерам, які проводитимуть рейди, а також інспекторами.

— Є КП «Служба руху», де близько 30 працівників — деяка вища каста інспекторів. Вони контролюють фінансову дисципліну, поведінку водіїв, їх зовнішній вигляд і техстан авто, — розповів замголови КМДА Михайло Костюк.

Сорочки і краватки

Шофери будуть зобов'язані носити форму, нею їх забезпечуватиме перевізник. Вона буде двох видів: повсякденна і офіційно-святкова. Повсякденна форма буде синьою курткою, блакитною сорочкою і темним взуттям. Влітку водії красуватимуться в сорочці з коротким рукавом і легких темно-синіх або чорних брюках. Форму доповнюватиме синій кашкет. На свята шофери будуть одягнені у білу сорочку з темною краваткою.

За недотримання правил з перевізниками розриватимуть договір. Усі зміни набудуть чинності максимум до середини літа.

Джерело: iМолодь
Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України