chrome firefox opera safari iexplorer

Київських водіїв маршруток зобов'яжуть носити форму і вимкнути шансон

13 лютого 2014 о 13:39

Контролювати шоферів буде КМДА і Громадська рада.

Столичних водіїв маршруток вирішили суворо контролювати. Громадська рада при КМДА вже взялася за розробку програми з умовною назвою «10 кроків із поліпшення якості обслуговування в маршрутках».

Жодного хамства

— В договорах КМДА з перевізниками прописані усі норми і правила, але, на жаль, ніхто їх виконання не контролює. Одна з основних проблем — культура. Дуже багато пасажирів скаржаться на хамство водіїв. Проводитимемо інструктаж і притягатимемо для цього відомих людей: письменників і акторів. Вони зможуть проводити шоферам лекції про правила поведінки, — прокоментувала плани глава Громадської ради при КМДА Марина Бурмака.

Заборона на шансон і спеціальні інспектори

Ще ретельніше стежитимуть за техстаном маршруток, введуть обов'язкові медогляди водіїв. Вони більше не зможуть слухати улюблений шансон, грубіянити і матюкатися. Контролювати усе це належить студентам-волонтерам, які проводитимуть рейди, а також інспекторами.

— Є КП «Служба руху», де близько 30 працівників — деяка вища каста інспекторів. Вони контролюють фінансову дисципліну, поведінку водіїв, їх зовнішній вигляд і техстан авто, — розповів замголови КМДА Михайло Костюк.

Сорочки і краватки

Шофери будуть зобов'язані носити форму, нею їх забезпечуватиме перевізник. Вона буде двох видів: повсякденна і офіційно-святкова. Повсякденна форма буде синьою курткою, блакитною сорочкою і темним взуттям. Влітку водії красуватимуться в сорочці з коротким рукавом і легких темно-синіх або чорних брюках. Форму доповнюватиме синій кашкет. На свята шофери будуть одягнені у білу сорочку з темною краваткою.

За недотримання правил з перевізниками розриватимуть договір. Усі зміни набудуть чинності максимум до середини літа.

Джерело: iМолодь
Розділи: Суспільство

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути