chrome firefox opera safari iexplorer

Українські туристи стали рідше літати до Єгипту, віддаючи перевагу Кіпру та Гоа

12 лютого 2014 о 10:11
virtune.ru

Українці стали рідше обирати Єгипет для туристичних поїздок. Загострення політичної кризи, а також ряд інших чинників, призвели до відтоку туристів з країни, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Як відомо, зменшення туристичного потоку до Єгипту почалося ще з 2011 року через заворушення у зв'язку з відставкою президента країни Хосні Мубарака. А у 2013 році політична криза загострилася. Тоді багато іноземних урядів, зокрема МЗС України, закликали туристів на деякий час відмовитися від подорожей до Єгипту. У результаті українські туристичні оператори були змушені припинити продаж турів у цю країну.

Українські туроператори відзначають істотне падіння попиту на Єгипет серед співвітчизників. Так, комерційний директор великого туроператора Tez Tour Аркадій Маслов розповів, що у 2013 році його компанія скоротила загальну кількість відправлених туристів на 7,1%, до 260 тис., у першу чергу через єгипетський напрямок. А директор з маркетингу «Мережі агенцій горящих путівок» Євген Мандзюк зазначив, що у компанії спостерігається падіння попиту турів в Єгипет на 50% у порівнянні з 2008 роком, коли були зафіксовані максимальні продажі путівок.

Однак, на думку учасників ринку, падіння попиту зумовлено й іншими причинами. 

«Таке істотне падіння попиту пояснюється не стільки політичною ситуацією, скільки посиленням конкуренції між курортами — багато українців побували в Єгипті й тепер воліють відвідувати нові країни в тому ж ціновому сегменті», — вважає Євген Мандзюк. 

На його думку, взимку конкуренцію курорту складають ОАЕ, Шрі-Ланка, Гоа, а влітку до них додаються Туреччина, Греція, Кіпр та Болгарія. 

«Цього року туристичний потік у Єгипет впаде ще сильніше через те, що на ринку спостерігається надлишок польотної програми у Грецію і Туреччину. Відповідно, туроператори заради залучення клієнтів будуть знижувати ціни на путівки за цими напрямами», — зазначив він. 

Як повідомлялося раніше, на початку січня в Єгипті знов спалахнули криваві протести. 

 

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

18 січня

Інші дати
Голодна кутя, або другий Святий вечір
Сонце блищить, а мороз тріщить.
Розгорнути
Народився Іван Їжакевич
(1864, с.Вишнопіль Черкаської області - 1962) - український живописець, іконописець, письменник, графік. Автор картин «Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь», «Тарас Шевченко - пастух», «Битва козаків зі шляхтою», «Гайдамаки під Уманню», «Повстання селян у Галичині», «Перебендя» та ін.
Розгорнути
Народився Степан Жупанин
(1936, м. Іршава Закарпатської обл. - 2005) - український поет, педагог. Автор численних збірок для дітей.
Розгорнути
Народився Василь Батюшков
(1894, м. Самара, Росія - 1981) - український живописець. Оформлювач павільйонів у Києві на ВДНГ.
Розгорнути
Народилася По Ліна (Поліна Горенштейн)
(1899, м. Катеринослав - 1949) - український скульптор. Творила навіть втративши зір. Найбільшої майстерності досягла  в жанрі портрета.
Розгорнути