chrome firefox opera safari iexplorer

Українські туристи стали рідше літати до Єгипту, віддаючи перевагу Кіпру та Гоа

12 лютого 2014 о 10:11
virtune.ru

Українці стали рідше обирати Єгипет для туристичних поїздок. Загострення політичної кризи, а також ряд інших чинників, призвели до відтоку туристів з країни, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Як відомо, зменшення туристичного потоку до Єгипту почалося ще з 2011 року через заворушення у зв'язку з відставкою президента країни Хосні Мубарака. А у 2013 році політична криза загострилася. Тоді багато іноземних урядів, зокрема МЗС України, закликали туристів на деякий час відмовитися від подорожей до Єгипту. У результаті українські туристичні оператори були змушені припинити продаж турів у цю країну.

Українські туроператори відзначають істотне падіння попиту на Єгипет серед співвітчизників. Так, комерційний директор великого туроператора Tez Tour Аркадій Маслов розповів, що у 2013 році його компанія скоротила загальну кількість відправлених туристів на 7,1%, до 260 тис., у першу чергу через єгипетський напрямок. А директор з маркетингу «Мережі агенцій горящих путівок» Євген Мандзюк зазначив, що у компанії спостерігається падіння попиту турів в Єгипет на 50% у порівнянні з 2008 роком, коли були зафіксовані максимальні продажі путівок.

Однак, на думку учасників ринку, падіння попиту зумовлено й іншими причинами. 

«Таке істотне падіння попиту пояснюється не стільки політичною ситуацією, скільки посиленням конкуренції між курортами — багато українців побували в Єгипті й тепер воліють відвідувати нові країни в тому ж ціновому сегменті», — вважає Євген Мандзюк. 

На його думку, взимку конкуренцію курорту складають ОАЕ, Шрі-Ланка, Гоа, а влітку до них додаються Туреччина, Греція, Кіпр та Болгарія. 

«Цього року туристичний потік у Єгипет впаде ще сильніше через те, що на ринку спостерігається надлишок польотної програми у Грецію і Туреччину. Відповідно, туроператори заради залучення клієнтів будуть знижувати ціни на путівки за цими напрямами», — зазначив він. 

Як повідомлялося раніше, на початку січня в Єгипті знов спалахнули криваві протести. 

 

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути