chrome firefox opera safari iexplorer

Українські туристи стали рідше літати до Єгипту, віддаючи перевагу Кіпру та Гоа

12 лютого 2014 о 10:11

Українці стали рідше обирати Єгипет для туристичних поїздок. Загострення політичної кризи, а також ряд інших чинників, призвели до відтоку туристів з країни, пише «КоммерсантЪ-Украина».

Як відомо, зменшення туристичного потоку до Єгипту почалося ще з 2011 року через заворушення у зв'язку з відставкою президента країни Хосні Мубарака. А у 2013 році політична криза загострилася. Тоді багато іноземних урядів, зокрема МЗС України, закликали туристів на деякий час відмовитися від подорожей до Єгипту. У результаті українські туристичні оператори були змушені припинити продаж турів у цю країну.

Українські туроператори відзначають істотне падіння попиту на Єгипет серед співвітчизників. Так, комерційний директор великого туроператора Tez Tour Аркадій Маслов розповів, що у 2013 році його компанія скоротила загальну кількість відправлених туристів на 7,1%, до 260 тис., у першу чергу через єгипетський напрямок. А директор з маркетингу «Мережі агенцій горящих путівок» Євген Мандзюк зазначив, що у компанії спостерігається падіння попиту турів в Єгипет на 50% у порівнянні з 2008 роком, коли були зафіксовані максимальні продажі путівок.

Однак, на думку учасників ринку, падіння попиту зумовлено й іншими причинами. 

«Таке істотне падіння попиту пояснюється не стільки політичною ситуацією, скільки посиленням конкуренції між курортами — багато українців побували в Єгипті й тепер воліють відвідувати нові країни в тому ж ціновому сегменті», — вважає Євген Мандзюк. 

На його думку, взимку конкуренцію курорту складають ОАЕ, Шрі-Ланка, Гоа, а влітку до них додаються Туреччина, Греція, Кіпр та Болгарія. 

«Цього року туристичний потік у Єгипет впаде ще сильніше через те, що на ринку спостерігається надлишок польотної програми у Грецію і Туреччину. Відповідно, туроператори заради залучення клієнтів будуть знижувати ціни на путівки за цими напрямами», — зазначив він. 

Як повідомлялося раніше, на початку січня в Єгипті знов спалахнули криваві протести. 

 

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

24 вересня

Інші дати
24 вересня відзначають:
  • Міжнародний день караванника.
  • Суккот.
Розгорнути
Аркадій Казка
1890 – український поет, педагог, музикант. Підготовлена до друку збірка «Lamentabile» («Сумливе») так і не побачила світу. Лише у 1989 р. вийшла його перша книжка «Васильки». Репресований.
Розгорнути
Народився Роман Купчинський
(1894, с. Розгадів Тернопільської обл. - 1976) - український письменник. Автор численних маршово-похідних, героїчних, ліричних і жартівливих пісень січових стрільців ("Засумуй, трембіто", "Зажурились галичанки", "Ірчик" та ін.), а також прозових творів - хроніки стрілецьких буднів.
Розгорнути
Народився Михайло Остроградський
(1801 – 1862), видатний український математик. Автор 40 праць з математичного аналізу, математичної фізики, теоретичної механіки. Остроградський встановив формулу перетворення інтеграла по об»єму в інтеграл по поверхні, названу його ім'ям – формула Остроградського. ЮНЕСКО у 2001 році внесла М.Остроградського до переліку видатних математиків світу.
Розгорнути