chrome firefox opera safari iexplorer

Як дістатися Києва: відкриті і закриті шляхи

19 лютого 2014 о 11:25
Через революційні події та зіткнення із правоохоронцями, що тривають в столиці, ДАІ перекриває шляхи на в'їзд до столиці.

Зокрема, перекрито Бориспільську трасу у двох місцях. Відкрита лише одна смуга. Машини перевіряють, повідомляється на сторінці Євромайдану у Facebook.

З Броварів до Києва – пропускають тільки через 1 смугу з чотирьох, решта зайняті вантажівками з піском. Цей КП можна об’їхати, повернувши направо перед КП (через заправку з газом, або через Пуховку та Зазим’я).

Варшавська траса на виїзді з Гостомеля у бік Києва засипана піском. Відкрито лише вузесенький проїзд для руху по одній машині. Аналогічна ситуація при в'їзді у Київ на КПП — там дорогу перекривають крази з піском. Усюди посилені пости ДАІ.

На виїзді з м. Обухів (Таценки) до Києва стоять три БТР і машини з піском та камінням, стоять ДАІшникик і пропускають лише легкові та маршрутки, попередньо перевіряючи.

Якщо діставатися до столиці, то краще або Ірпінською, Бучанською маршрутками, або електричками. На КП біля Пущі Водиці теж КП.

В’їзд до Києва з Вишгороду – вільний.

Що стосується столиці, то за інформацією користувача Facebook Олега Хаврука, ситуація на вулицях у центрі Києва така (станом на 09.00):

В радіусі 2 км навколо Майдану стоять ДАІ, в більшості по 3 і більше машини, дороги наразі не перекриті. Навіть на маленьких вуличках чергують ДАІ з автоматами, оглядають салон та багажник на предмет зброї.

Найбільше ДАІ — 7 машин — на Львівській площі, стоять також на б-рі Дружби Народів, на мосту з Московської площі в бік Лесі Українки, є машина на Гончара, Лесі Українки, біля ЦВК, перехрестя Володимирської та Тараса Шевченка.

Пости можна побачити увімкнувши Yandex Navigator на смарті.

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути