Біатлоністка завоювала 15-ту медаль для України на Паралімпіаді в Сочі

14 березня 2014 о 09:59

30-річна Олена Юрковська стала дворазовою бронзовою призеркою Паралімпійських ігор в Сочі-2014.

У п'ятницю вранці Олена посіла третє місце в гонці на 12.5 км з біатлону серед спортсменок на візках.

Майже всю гонку Олена йшла другою, але на останніх метрах дистанції нашу спортсменку обійшла німкеня Аня Вікер. На фініші біатлоністок розділили 3.7 секунди.

А золоту медаль виборола росіянка Світлана Коновалова, яка випередила німкеню на 43 секунди. Для Коновалової це вже четверта медаль в Сочі і перша золота.

У чоловічій гонці на 15 км на візках українці не втрутилися в боротьбу за медалі. На жаль, наших хлопців підвела стрільба. Максим Яровий фінішував 12-м з 5-ма колами штрафу, Олександр Корнійко посів 13-те місце з двома промахами, а Михайло Ткаченко фінішував 15-м з трьома промахами.

Весь п'єдестал зайняли росіяни. Роман Пєтушков став 5-разовим чемпіоном Сочі, Григорій Муригін виграв друге «срібло», а Олександр Давидович завоював другу «бронзу».

Відзначимо, що Оленка Юрковська принесла 15-ту медаль в скарбничку України. У нас 3 золотих, 4 срібних та 8 бронзових медалей і третє місце у неофіційному медальному заліку. Попереду лише Росія та Німеччина.

СЬогодні відбудеться ще 4 гонки у біатлоні — серед спортсменів стоячи і з вадами зору.