chrome firefox opera safari iexplorer

ДАІ пропонує змінити швидкісний режим на окремих вулицях Києва

14 березня 2014 о 11:30

У столиці в експериментальному порядку з 1 квітня по 1 листопада на деяких ділянках доріг пропонується запровадити зміну швидкісного режиму, встановивши ліміт 80 км/год.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

Зокрема, повідомляється, що за ініціативи начальника Департаменту ДАІ МВС України, Державтоінспекцією наразі проводиться ретельний аналіз організації дорожнього руху в столиці та вивчаються можливості щодо створення більш зручних та комфортних умов для руху транспорту.

Як свідчить досвід попередніх років, збільшення дозволеної швидкості руху можливо впровадити на магістральних вулицях загальноміського значення та ділянках автомобільних доріг у межах міської смуги міста Києва.

Тому, в експериментальному порядку з 1 квітня по 1 листопада на деяких ділянках доріг, де є дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, пропонується запровадити зміну швидкісного режиму, встановивши ліміт 80 км/год на:

Столичному шосе (від Південного мостового переходу до вул. Ак. Заболотного);

Наддніпрянському шосе;

Набережному шосе (від Поштової площі до мосту ім. Патона);

просп. М. Бажана;

просп. Перемоги (від Повітрофлотського шляхопроводу до вул. М. Шпака та вул. П. Шутова, від шляхопроводу ст. м. «Святошин» до кемпінгу «Пролісок»);

автодорозі М-06 (від кемпінгу «Пролісок» до межі міста Києва) – після введення в експлуатацію надземних пішохідних переходів;

Оболонському проспекті (від вул. Богатирської до вул. М. Малиновського);

вул. Богатирській;

автодорозі Р-69 від вул. Озерної до межі м. Києва;

вул. О.Теліги (від вул. Ольжича до пр. Московського);

просп. Московському (від вул. О.Теліги до пр. Оболонського, від вул. Богатирської до Московського мосту);

Московському мостовому переході;

просп. Ватутіна (від Московського мосту до пл. Керчинської);

просп. Броварському (від просп. Визволителів до пл. Новоросійської та від вул. Кіото до КП ДАІ і від КП ДАІ до повороту на с. Зазим’я); 

вул. Саперно — Слобідській (від вул. М. Грінченка до Південного мостового переходу);

Південному мостовому переході;

бул. Д. Народів;

вул. Ак. Заболотного;

вул. Міській (від вул. Стеценка до Гостомельського шосе);

автодорозі Т-1039 (від Гостомельського шосе до Мінського проспекту).

ДАІ пропонує киянам розглянути дану пропозицію. Висловити свої зауваження та побажання ви можете додавши коментар або написавши листа на електронну адресу info@sai.gov.ua. Також усі бажаючі можуть прийняти участь у Інтернет-голосуванні на сайті ДДАІ.

Обговорення триває до 21 березня 2014 року.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути