chrome firefox opera safari iexplorer

До Нацгвардії мобілізують 15 тисяч осіб

16 березня 2014 о 17:12

У найближчі 15 діб до лав Нацгвардії буде мобілізовано приблизно 10-15 тисяч осіб.

Про це на позачерговому засіданні уряду заявив глава МВС України Арсен Аваков.

«Ми оголосили мобілізацію в обсязі 20 тис. осіб та подали відповідні розрахунки, підготували відповідні місця для початку мобілізації. Один з центрів знаходиться під Києвом (Нові Петрівці), там вже перебувають близько 600 мобілізованих», — зазначив він.

Ще один центр – у Золочіві (Львівщина), також ще буде відкрито 4 центри.

«Ми передбачаємо, що мобілізація торкнеться майже усієї території країни і приблизно 10-15 тисяч осіб буде мобілізовано в найближчі 15 діб», — заявив Аваков.

При цьому прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив: «Тобто – хто хоче захищати країну, той йде у Нацгвардію».

«Там є тренувальні центри, там видають законну зброю. Усі інші, хто ходить вулицями зі зброєю – ваша (МВС) позиція чітка – поза законом», — зауважив Яценюк, при цьому Аваков додав: «Абсолютно».

Разом з тим в МВС повідомили про відкриття благодійного рахунку по збору коштів на забезпечення діяльності Національної гвардії.

«Фізичні або юридичні особи у разі виявлення бажання перерахувати грошові кошти у вигляді благодійних внесків через установи банків перераховують кошти на рахунок ГУВВ МВС України за наступними реквізитами: одержувач : військова частина 3027, реєстраційний рахунок № 31251301207229 в ГУДКСУ у Київській області, Київ, код ЄДРПОУ 08803649, МФО 821018», — повідомили в МВС.

У призначенні платежу необхідно вказати «Благодійний внесок для забезпечення діяльності Національної гвардії України».

Як відомо, напередодні глави МВС та СБУ звернулися до українців із закликом та вимогою негайно здати в органи МВС вогнепальну зброю, що не є законно зареєстрованою належним чином.

Працівникам МВС та СБУ наказано негайно приступити до виявлення незаконної зброї, її вилучення, та безумовного і ретельного притягнення до відповідальності всіх осіб, які не здали зброю, по всій строгості закону, незалежно від політичної приналежності та участі у громадських формуваннях правопорядку.

20 вересня

Інші дати
Народився Михайло Жук
(1883, м. Каховка - 1964) - український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт "Дівчина в кріслі", "Гуцул", "Портрет батька", хрестоматійних портретів М. Воронного,  Г. Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути