chrome firefox opera safari iexplorer

Київ представлено на міжнародній туристичній виставці ITB у Берліні

12 березня 2014 о 09:27

З 5 до 9 березня у Берліні (Німеччина) пройшла найбільша в світі міжнародна туристична виставка ITB Berlin 2014. Це унікальна комунікаційна платформа, на якій обговорюються найважливіші проблеми туристичної галузі та пропонуються їх конкретні рішення, демонструються кращі приклади з практики, здатні оптимальним чином впливати на ситуацію в майбутньому. Цього року виставку відвідало 114 тис. представників туристичної галузі, а свої продукти представили 10,147 тис. експонентів з 189 країн світу.

За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в рамках єдиної національної експозиції загальною площею 412 кв. м., було представлено стенд міста Києва. Під час виставки свої туристичні продукти також представили туроператори, туристичні агентства, готелі та інші суб’єкти туристичного бізнесу, а також асоціації і інші неприбуткові організації сфери туризму. У ході виставки представники сфери туризму мали можливість брати участь у різних семінарах, симпозіумах, зустрічах з експертами, круглих столах для преси тощо.

Дизайн експозиції України було розроблено в єдиному стилі у відповідності з новим туристичним брендом України «It’s all about U». Крім того, в оформленні української експозиції були широко використані візерунки Петриківського розпису, яку в 2013 році було включено до списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. На стенді міста Києва було зображено дзвіницю Софійського собору з логотипом міста «Everything Starts in Kyiv».

Стенд Києва відвідали генеральний секретар UNWTO Талеб Ріфаї, депутати німецького парламенту Карл-Георг Велльман та Юрген Клімке. Вони висловили підтримку киянам та всьому українському народу, а також залишили свої побажання у спеціальній Книзі на загальному стенді. Юрген Клімке, депутат німецького парламенту та член парламентського комітету з питань туризму та комітету з питань співробітництва заради розвитку висловив підтримку українцям від імені Бундестагу та, відповідно, усього німецького народу.

Крім того, до стенду столиці України завітали Почесні Представники міста Києва за кордоном: Хартмут Пірл, Габріела Швайнбергер та представник від Ельзи Гебауер, які представляють наше місто в Мюнхені та Берліні (Німеччина), а також Почесний посол Гамбурга в Україні, Михайло Гамалій. Учасники проекту «Почесний представник міста Києва за кордоном» висловили свою підтримку українцям та обговорили з представниками Управління туризму Київської міської державної адміністрації шляхи подальшої співпраці та промоції Києва за кордоном.

У зв’язку з останніми подіями стенд міста Києва відвідало чимало журналістів, блогерів, представників найвідоміших друкованих видань, представників світового туристичного бізнесу та простих громадян, які приходили аби висловити підтримку українцям та висловити свої побажання у спеціальній книзі «Ukraine. Its all about U».

Презентація Києва на ITB Berlin безперечно сприятиме поширенню інформації про туристичний потенціал міста, що в свою чергу, позитивно вплине на збільшення відвідуваності столиці іноземними туристами.

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути