chrome firefox opera safari iexplorer

У Міноборони Росії після навчань наказали військам повернутися у частини до 7 березня

04 березня 2014 о 10:34
tsn.ua

Міністр оборони РФ генерал армії Сергій Шойгу наказав повернути війська Західного і Центрального військових округів, які брали участь у навчаннях, до пунктів постійної дислокації до 7 березня. Про це він заявив на селекторній нараді.

«Вимагаю виконати цю задачу організовано, не допустити порушення вимог безпеки, виведення з ладу озброєння і військової техніки», — доручив міністр.

За його словами, нинішні раптові навчання показали помітні поліпшення у порівнянні з попередніми. Шойгу зазначив, що, в цілому, з залучених до заходу майже 3 тисяч одиниць техніки за ремонтом звернулися всього 18 одиниць.

«Це хороша робота наших підрозділів з підтримання технічної готовності озброєння і військової техніки», — додав російський міністр оборони.

Шойгу зазначив, що у раптовій перевірці було задіяно близько 150 тисяч військовослужбовців, 90 літаків, понад 120 вертольотів, понад 880 танків, близько 1200 одиниць військової техніки, а також до 80 кораблів і судів.

Міністр підкреслив, що Росія суворо виконала положення Віденського документа 2011 року щодо чисельності військовослужбовців Сухопутних військ, Повітряно-десантних військ і морської піхоти.

За словами Шойгу, для перевезення особового складу і техніки використовувалася 8 залізничних ешелонів. Всього було задіяно 6 загальновійськових і 5 морських полігонів в акваторіях Баренцева і Балтійського морів.

«Авіація перекидалася на оперативні аеродроми з дозаправкою у повітрі. Усього було перебазовано 47 літаків і 43 вертольота», — зазначив він.

Крім того, він зазначив, що у рамках заходу у всіх військових містечках ЗВО були проведені заходи антитерористичної спрямованості.

Як повідомлялося раніше, сьогодні Володимир Путін визнав навчання успішними та наказав військам повертатися у частини.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі