chrome firefox opera safari iexplorer

Як перейти на здорове харчування

17 березня 2014 о 15:31
epochtimes.com.ua

Змінити свої звички складно, але можливо — ми дамо кілька порад, які допоможуть вам це зробити.

Бутерброди з солодкою газованою водою, чіпси, сухарики, тістечка, а ще й на ніч — дуже смачно і ситно, але дуже шкідливо. Ви можете закривати очі на цей факт. Але рано чи пізно організм позбавить вас можливості це робити: проблеми зі здоров'ям не змусять себе чекати.

І тоді ви задумаєтеся про те, що пора внести поправки в свій раціон. Проте всі благі наміри часто призводять до все того ж засмаженого стейку з не менш засмаженою картоплею на вечерю і улюбленому тортику на десерт. Загалом простіше сказати, ніж зробити.

Ми дамо вам кілька порад щодо того, як все-таки змінити своє ставлення до їжі і перейти на здорове харчування.

Самоосвіта
Завжди простіше знайти в собі силу волі щось зробити, коли ви точно знаєте, навіщо це вам потрібно і яку користь ви з цього не витягнете. Почніть читати статті та книги про користь або шкоду певних продуктів, цікавтеся фільмами і роликами на тему здорового харчування. Це допоможе вам визначити слабкі місця у вашій дієті і отримати необхідну мотивацію.

Мотивація
Що може бути огидніше, ніж величезний, весь у жирових складках, живіт, опухлі ноги,  потрійне підборіддя і жахливий запах з рота? В інтернеті можна знайти величезну кількість зображень хворих на ожиріння людей і вдосталь поглянути на них. Вам таке треба? Ні? Чим не мотивація.

Поступовість
Нові — здорові продукти в свій раціон потрібно вводити поступово, по одному. Різка зміна звичного раціону завжди викликає негативну реакцію організму, тому і немає сенсу в один момент перемикатися з однієї дієти в іншу. Звикайте до нових смаків потроху.

Так, це буде нелегко. Можливо, на відмову від старих звичок у харчуванні піде не один тиждень, може навіть і не один місяць. Зате організм буде вам безмежно вдячний — ви здивуєтеся, наскільки краще станете відчувати себе і виглядати.

Джерело: ТСН
Розділи: Здоровий спосіб життя

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі