chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти не видаватиме більше підручникам грифів

11 квітня 2014 о 12:16

Міністерство освіти і науки відмовиться від процедури надання підручникам грифів “Затверджено Міністерством освіти і науки України” та “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України”.

Про це заявила заступник міністра освіти Інна Совсун під час круглого столу ”Книговидання – стратегічна галузь розвитку держави”, який пройшов вчора, 10 квітня, в рамках “Книжкового Арсеналу”, повідомляє Еспресо.TV.

“Чому всі зараз прагнуть отримати грифований підручник – тому що це потрібно для отримання звання доцента, професора. Вочевидь, потрібно знищувати таку потребу в грифованих підручниках, яка створюється через юридичні умови для отримання якогось звання”, – зазначила чиновниця.

Совсун також повідомила, що Міносвіти працює над розширенням прав споживачів освітніх послуг – студентів, вчителів та викладачів – таким чином, щоб вони мали можливість обирати з-поміж підручників, які є на ринку.

“Наразі міністерство готове до розробки нової стратегії друку підручників, готове дослухатися і співпрацювати з видавцями при створенні цієї моделі. Потрібно міняти систему, яка є на сьогодні, на концептуальному рівні”, – сказала заступник міністра.

Нагадаємо, 8 квітня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про вищу освіту, згідно з яким скасовується науковий ступінь кандидата наук та передбачається запровадження доктора філософії та доктора наук.

Розділи: Новини освіти

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути