chrome firefox opera safari iexplorer

Україна не подала заявку на участь у відборі претендентів на проведення Євро-2020

28 квітня 2014 о 11:14

України не виявилося в списку країн на проведення матчів чемпіонату Європи з футболу 2020 року. Про це 26 квітня повідомив офіційний сайт УЄФА.

«До 25 квітня, коли закінчився термін подачі заявок на проведення матчів Євро-2020, УЄФА отримав від 19 національних асоціацій остаточні заявочні досьє, в яких представлені 19 міст. Заявочні досьє на стандартні пакети матчів подали наступні асоціації (в алфавітному порядку): Азербайджан (Баку), Англія (Лондон), Білорусь (Мінськ), Бельгія (Брюссель), Болгарія (Софія), КЮР Македонія (Скоп'є), Угорщина (Будапешт), Німеччина (Мюнхен), Данія (Копенгаген), Ізраїль (Єрусалим), Ірландія (Дублін), Іспанія (Більбао), Італія (Рим), Нідерланди (Амстердам), Росія (Санкт-Петербург), Румунія (Бухарест), Уельс (Кардіфф), Швеція (Стокгольм) і Шотландія (Глазго). Заявочні досьє на півфінальний і фінальний пакет матчів подали наступні асоціації (в алфавітному порядку): Англія (Лондон) і Німеччина (Мюнхен)», — йдеться в повідомленні.

Адміністрація УЄФА вивчить заявочні досьє та письмово підготує оціночні звіти для передачі виконавчому комітету УЄФА. Остаточне рішення за призначенням 13 організаторів Євро-2020 виконком УЄФА прийме 19 вересня о Женеві.

Згідно з рішенням виконкому УЄФА від січня 2013 року, матчі фінальної стадії Євро-2020 відбудуться у 13 містах у всій Європі. Матчі розбиті на 13 пакетів: 12 стандартних, що включають в себе три зустрічі групового етапу і одну зустріч плей-офф (1/8 або ¼ фіналу), а також один пакет, куди входять обидва півфінали і фінал.

До першого крайнього терміну — 12 сентября 2013 року — інтерес до проведення ігор фінального турніру чемпіонату висловили 32 національні асоціації. Їм були надані детальні вимоги до заявочних досьє, які вони повинні були підготувати на наступній стадії процесу. Серед цих 32 країн була і Україна.

13 вересня 2013 президент Федерації футболу України Анатолій Коньков повідомив, що ФФУ подала в УЄФА заявку на участь у проведенні експериментального чемпіонату Європи 2020 року, в якій НСК «Олімпійський» претендує на півфінали і фінал турніру, а «Донбас Арена» — на матчі групової стадії і одну гру 1/8 фіналу.

Джерело: Тиждень
Розділи: Спорт в Україні

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути