Українець виграв марафон серії IAAF Bronze Label Road Race

23 квітня 2014 о 12:18

Українець Сергій Лебідь виграв марафон серії IAAF Bronze Label Road Race, який відбувся у Нагано (Японія).

Про це УНІАН повідомили в Федерації легкої атлетики України.

Класичну дистанцію 42,195 км Лебідь подолав за 2:13.56 год. Протягом 35 км на трасі в Японії відбувалася дуель українця з Сер-Од Бат-Очіром з Монголії. На заключній частині дистанції Сергій прискорився і зумів на фініші показати час, на вісім секунд кращий ніж у суперника. Третім став японець Таіга Іто (2:15.20).

Лебідь вперше подолав марафон минулого року в Варшаві. У жовтні, в Лісабоні він встановив особистий рекорд (2:11.24 год). А марафон у Нагано став третім у його кар’єрі.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні