chrome firefox opera safari iexplorer

25 травня — момент істини

23 травня 2014 о 16:34
vinnitsaok.com.ua

25 травня вирішуватиметься доля України. Ці слова – не пафос, який часто чутно у виступах кандидатів усіх мастей. Це – констатація очевидного факту.

Якщо вибори буде зірвано, або навіть, якщо перемогу жоден з кандидатів не здобуде у першому ж турі, – питання існування незалежної держави України гостро постане на порядку денному. Кінець історії єдиного українського народу буде трагічним і жахливим – розкол країни, громадянська війна, маси біженців, епідемії, злочинність, голод та злиденність більшості народу. Хвиля насильства уже невпинно наступає зі Сходу України, звідки в наші міста і села уже пішли десятки трун з українськими хлопцями.

Не треба тішити себе ілюзіями, що, мовляв, “віддамо Донбас, і не буде війни”. Буде. Обов’язково буде. Апетити агресорів не обмежаться лише Сходом, чи навіть анонсованою Путіним “Новоросією” з Одесою, Харковом та Дніпропетровськом. Кремлю потрібна “буферна зона” між Росією та ЄС. Зона, у якій панувати хаос і братовбивча війна.

ЄС, підсаджений на російську “газову голку”, не має механізмів впливу на Москву, а всі гучні заяви про санкції жодних наслідків досі не мають.

Сепаратисти добре озброєні, диверсійні групи пройшли фахову воєнну підготовку, а терористи щедро фінансуються поплічниками режиму Януковича.

Натомість українська армія погано оснащена, різні підрозділи силових структур, які беруть участь в АТО, слабко координують свої дії. Але це не провина вітчизняних силовиків. Кліка Януковича роками цілеспрямовано знищувала обороноздатність України. Повернути цю обороноздатність може лише легітимна сильна влада.

Сильна влада забезпечить захист рідної землі й українських громадян. Сильна влада негайно модернізує Збройні Сили за останнім словом техніки, щоб у жодних терористів не залишилося ілюзій щодо власної подальшої долі, якщо вони тільки спробують чинити безлад в Україні. Сильна влада зможе провести необхідний комплекс реформ, щоб перетворити Україну в заможну й успішну державу, у якій люди відчуватимуть себе захищеними.

Саме така – нова європейська Україна стане орієнтиром та центром притягнення і для Криму, який дуже швидко відчує на собі усі реалії імперського режиму. Ми не закликаємо голосувати за того або іншого кандидата. Цей вибір Ви маєте зробити самостійно. Запам’ятайте лише одне – саме від Вашого вибору залежатиме майбутнє України не у далеких перспективах, а вже 26 травня. І вибір тут не такий великий – бути Україні чи ні.

25 липня

Інші дати
Народився Юліан Кулаковський
(1855, Литва – 1919) – історик, археолог, Фахівець з історії Північного Причорномор'я, Візантії, Стародавнього Риму. Проводив археологічні дослідження античних пам»яток півдня України (Ольвія, Пантікапей). Автор 3-томника «Історія Візантії».
І тільки Рим один до Риму міг рівнятись, І Риму одного міг тільки Рим жахатись. Було бо писано у книзі судьбовій, Щоб скрізь підносив він тріумфу горді брами, Законом для землі поставив присуд свій, А серця мужністю зрівнявся з небесами! (Микола Зеров)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі