chrome firefox opera safari iexplorer

П'ять кращих курортів Азовського моря. Запорізька область

30 травня 2014 о 16:57
tsn

Запорізька область в уяві багатьох – це регіон із важкою промисловістю, фруктами з Мелітополя і степів.

Але область з південної сторони омивається ласкавим Азовським морем. На узбережжі активно розбудовуються нові курорти. Деякі з цих курортів досі невідомі були Україні, адже багато відпочивальників прямували на кримські пляжі, які сьогодні окуповані Росією.

У таких умовах ТСН.Туризм підібрав курортні містечка і селища у Запорізькій області, де кожного радо приймуть на відпочинок.

Починаємо з Бердянська – одне з найбільших міст на Азовському морі. Після анексії Криму Росією у Бердянську очікують напливу туристів. Задля цього місцева влада покращує сервіс і підвищує рівень безпеки.

Сьогодні Бердянськ також це центром з унікальним повітрям і кліматом: тривалий сонячний період, тепле море з піщаними пляжами, іловими грязями, а також мінералізацією підземних вод. Лікувальні грязі за деякими показниками перевищують грязі Мертвого моря в Ізраїлі.

Для молоді в Бердянську організували екстремальні атракціони, дискотеки і гучні вечірки. Крім того, щороку тут проводиться до десяти фестивалів, на які приїжджають відомі вітчизняні зірки. «Укрзалізниця» обіцяє цей рік під сезон запустити нові потяги, що значно спростить дорогу.

Туристам пропонують великий вибір житла: від санаторіїв до приватного сектора.

Кирилівка – молодіжний центр на Азовському морі. Цей курорт не перестає дивувати. Тут все розвивається динамічно. І, схоже, цей рік не стане виключенням. Тут ви не знайдете промислових підприємств.

Розташувана Кирилівка між морем і двома лиманами (Молочним і Утлюкським). Це місце наповнене лікувальними грязями. Відтак, тут діє санаторій, де допомагають відчувати себе здоровим.

Крім того, є дві коси із виходом в Азовське море. Так, на косу Пересип їдуть в санаторії і бази відпочинку. На косу Федотка, як її тут всі називають, поспішає молодь. Тут вже є кафе, дискотеки, сафарі-парк, аквапарк тощо. Туристи зможуть тут знайти житло на будь-який гаманець.

Набережне

У затишному селищі Набережне відпочивальника зустрінуть великі і чисті пляжі, тепле море і чудовий прийом. Тут варто подивитися на Обиточну косу. Вона з 1980 року оголошена ландшафтним заказником. У Набережному багато фруктів і винограду. Якщо ви шукаєте спокійний сімейний відпочинок – Вам сюди.

Охримівка

Як і Набережне в Охримівці спокійний і тихий відпочинок. Тут немає гучних дискотек, як в Кирилівці. Радимо взяти фотоапарат і відправитися на Молочний лиман пофотографувати місцевих птахів. У самому лимані є цілюща грязь. Її використовують для лікування посттравматичних і травматичних захворювань.

Миронівка

Купатися в морі на цьому курорті починають вже з середини травня. Родзинкою цього місця є обертання водоростями. Переважно це роблять жінки. Це нібито робить шкіру більш пружною і гладкою.

Джерело: ТСН
Розділи: Туристичні новини

21 липня

Інші дати
Народився Золтан Шолтес
(1909, с. Прикопа, Словаччина - 1990) - пейзажист, заслужений художник України. Автор картин "Весна", "Зима на Верховині", "Буря над Бескидами". Твори зберігаються в музеях Європи, Японії та США.
Розгорнути
Народилася Олена Теліга
(1906, Росія - 1942) — українська поетеса, літературний критик, громадський діяч.  
«В хаосі жіночих образів нашої літератури, в плутанині перехрес¬них бажань, між прокльонами рабинь і амазонок і захопленнями тими й другими, українська жінка все ж таки зуміла створити собі ідеал, найбільш відповідний добі, і простує до нього невпинно. Вона не хоче бути ні "рабинею" ні "вампом" ні "амазонкою". Вона хоче бути Жінкою». (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Олег Ольжич (Кандиба Олег Олександрович)
(1907, м.Житомир – 1944), український поет, вчений-археолог, політичний діяч, син Олександра Олеся.  
«Жити повно, широко і скоро І урвать, як спів. Як колись, горіти і п'яніти, Шоломом п'ючи, І життя наопашку носити На однім плечі.» (Олег Ольжич)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі