chrome firefox opera safari iexplorer

Передоплата за газ для України вдарила по російських акціях — індекси вже впали на 2,4%

16 червня 2014 о 12:22
webplaneta.de

Після переведення України на режим передоплати за російський газ індекс торги на російському ринку акцій 16 червня 2014 р. розпочалися падінням провідних фондових індексів. Станом на 9:11 за київським часом індекс ММВБ знизився на 2,03% – до 1470,70 пункту. Індекс РТС впав до позначки в 1342,56 пункту, що на 2,36% нижче рівня закриття попереднього торгового дня.

Торги на російському ринку акцій 11 червня завершилися зростанням основних індексів. Індекс ММВБ додав 0,70% – до позначки 1501,18 пункту. Індекс РТС до кінця торгової сесії збільшився на 0,45% – до 1374,94 пункту. Обсяг торгів за підсумками дня становив близько 403 млрд руб. Серед найбільш торгованих в “зеленій” зоні до кінця дня виявилися акції “Роснефть” (+2,83%), ЛУКОЙЛ (+1,77%), Газпром (+1,14%). У “червоній” зоні закінчили сесію папери “Уралкалія” (-1,21%), АК “АЛРОСА” (-0,86%), “префи” “Транснафти” (-0,71%).

На думку головного аналітика управління досліджень і аналітики Промсвязьбанка Олега Шагова, загальний фон для російського ринку на початку дня сьогодні складається помірно негативно. Ф’ючерси на індекси США знижуються. Азіатські ринки не показують єдиної динаміки. Ціни на нафту Brent коливаються в районі позначки 113 дол./бар. Старт російської торгової сесії сьогодні імовірний з пониженням індексу ММВБ приблизно на 0,5%, і надалі цей фондовий індикатор може знову опуститися нижче за 1490 пунктів. Увагу сьогодні привернуть дані про інфляцію в єврозоні, промислове виробництво в США, індекс ділової активності в промисловості ФРБ Нью-Йорка, вкладення нерезидентів в американські цінні папери, а також індекс ринку житла в США.

Як вважає старший аналітик “Альфа-Банку” Алан Казієв, перед початком торгів у Росії склався помірно негативний зовнішній фон. За час російських свят американські індекси втратили близько 0,5%. Зараз ф’ючерси Dow Jones і S&P 500 втрачають у середньому трохи більше 0,3%. Нагадаємо, що наприкінці тижня в США вийшли низка макроекономічних даних, які засмутили ринок (індекс виробничих цін у травні знизився на 0,2% проти очікувань зростання на 0,1%, індекс споживчої довіри Мічиганського університету також впав до 81,2 пункту, в той час як прогнозували зростання до 83 пунктів). Товарні ринки йдуть у протихід до фондових майданчиків. Нафта марки Brent показала новий максимум 2014 р. – 1 бар. “Чорного золота” зараз коштує близько 113 дол. Ринки промислових і дорогоцінних металів зростають в діапазоні від 0,5% до 1%

Джерело: FINANCE.UA
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі