chrome firefox opera safari iexplorer

«Країна мрій» розпочнеться 5 липня

01 липня 2014 о 10:50

5-6 липня у парку «Феофанія» пройде XI Міжнародний етнічний фестиваль «Країна Мрій».

Як повідомляє сайт фесту, цього року зросте кількість сцен і інтерактивних зон, а відвідувачі свята познайомляться з кращими артистами з різних куточків світу.

Увазі глядачів представлять 20 сцен та зон. Зокрема, фольклорну, обрядову, козацьку сцени, зону здоров’я, книжкову ярмарку тощо.

Для відвідувачів виступатимуть Олег Скрипка та Джаз-кабаре «Забава» (французька програма), гурт «Бумбокс» та Роман Гриньків (Україна), гурт з Нігеру «Toumast», індійсько-британський проект «Kissmet», серби «Earth Wheel Sky Band», «Miazsz» (Польща), Кабаре-бенд «Серебряная Свадьба» (Білорусь), «Перкалаба», «The Вйо» та багато інших.

Серед нововведень фестивалю – нова сцена під назвою «Театр-кабаре», «Обрядовий майданчик», електронний простір «Етно-Диско-Лаунж», виставки картин і фото.

Також у рамках фестивалю пройде «VII Літературна Країна Мрій».

Традиційно на відвідувачів чекатиме книжковий ярмарок, участь у якому візьмуть близько 50 видавництв («Грані-Т», «Нора-Друк», «Видавництво Старого Лева», «Зелений Пес», «Наш Формат», «Смолоскип», «Балтія-Друк», «Кальварія», «Свічадо», «Фонтан казок» та інші).

Серед книжкових будиночків-наметів читачі зустрінуть Івана Андрусяка, Антіна Мухарського з його книгомобілем, автора Акту про Незалежність Левка Лук'яненка, Сашка Лірника.

«Брати Капранови виступлять із музичною програмою, Ірена Карпа розповість про нову книгу, Олександр Ірванець та Келя Ликеренко частуватимуть іронічними віршами. Представлять свою творчість на розсуд глядачів літературні об’єднання „Перехрестя“, „Гак“, „Севама“, „Маруся“ та ін. І це ще не всі цікавинки», — повідомляють організатори.

Для найменших відвідувачів працюватиме Дитяча галявина.

Вивчити програму фестивалю можна тут.

Місце проведення: парк «Феофанія», вул. Академіка Лебедєва, 32.

Як доїхати:

— від станцій метро «Печерська», «Дружби народів», «Либідська», «Васильківська», «ВДНГ»: маршрутний автобус № 548 до зупинки парк «Феофанія»;

— безкоштовні маршрутні автобуси «Країна Мрій»: м. «Теремки» — парк «Феофанія».

Вхід на «Країну Мрій» платний: дитячий квиток коштує 20 гривень, дорослий — 100 гривень.

73

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути