chrome firefox opera safari iexplorer

Лекції українських ВНЗ можна буде прослухати онлайн

14 липня 2014 о 15:02

Українським вищим навчальним закладам пропонують викладати свої найкращі лекції онлайн на інтернет-платформі «Академія Навичок».

На думку фахівця департаменту вищої освіти МОН Ольги Богініч, від цього виграють не тільки охочі отримати знання від найкращих викладачів, незалежно від регіону проживання та фінансових можливостей, але й сам ВНЗ, який у такий спосіб зможе значно розширити свою аудиторію та здобути популярність, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН)

У соціальному проекті вже зголосилися взяти участь чимало державних і комерційних ВНЗ України, зокрема Київський національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (КПІ), Європейський університет, Харківський національний університет імені Каразіна.

Крім того, взяти участь у проекті «Академія Навичок» (skillsacademy.com.ua) вирішили такж Національний університет державної податкової служби України, Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова та багато інших.

Координатор проекту «Академія навичок» Марія Богуслав повідомила, що на сайті Академії будь-який виш за декілька хвилин може створити свою сторінку, яку автори проекту називають «амбасадою ВНЗ», та додавати власні відеолекції.

Незабаром про новацію з відеолекціями розкажуть в рамках інформаційної кампанії українським школярам, учням профтехучилищ, студентам, молоді та іншим верствам населення, які шукають роботу та прагнуть до самореалізації.

Академія Навичок є некомерційним проектом, призначеним бути інтернет-платформою для онлайн-навчання та побудови кар’єри. Ініціаторами проекту виступили найбільша студентська громадська організація «Українська студентська спілка» та компанія «МТС-Україна».

Як повідомляв «Ракурс» 1 липня, Верховна Рада України ухвалила законопроект № 1187-2 «Про вищу освіту» в новій редакції, який розширює автономію ВНЗ.

Джерело: Ракурс
Розділи: Новини освіти

24 травня

Інші дати
Кирило Стеценко
1882 – український композитор, хоровий диригент, культурний і громадський діяч, священик. Створив кобзарську школу; організатор мандрівних хорових капел, засновник музичної бібліотеки. Автор кантат, опер та ін.  
Розгорнути
100-річчя від дня народження Михайла Стельмаха
1912 – Михайло Стельмах – український письменник, драматург, фольклорист. Автор поетичних книжок для дітей, романів «Кров людська – не водиця», «Велика рідня», «Хліб і сіль» та ін.
Розгорнути
Народився Іван Нехода
(1910, с.Олексіївка, Харківська область – 1963) - український поет, письменник, журналіст. Збірки: «Початок пісні», «Тобі, кохана» та ін.
«У лісі, лісі темному, Де ходить хитрий лис, Росла собі ялинонька І зайчик з нею ріс.» (Іван Нехода)
Розгорнути
Народився Олександр Богомолець
(1881, м. Київ – 1946) - відомого українского патофізіолога, основоположника школи патофізіологів.
Розгорнути