chrome firefox opera safari iexplorer

Збірна України завоювала другу медаль на літньому чемпіонаті світу з біатлону

21 серпня 2014 о 17:27

Збірна України з біатлону завоювала другу медаль на літньому чемпіонаті світу, вигравши срібло у змішаній естафеті.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Українці зусиллями Ірини Ваврінец, Валентини Семеренко, Артема Прими та Сергія Семенова завершили змагання з результатом 1 година 15 хвилин 1,9 секунди. Чемпіонами світу у цій дисципліні стали біатлоністи Чехії, бронза на рахунку команди Словенії.

Як повідомляв УНІАН, раніше українці виграли бронзу в змішаній естафеті серед юніорів.

Літній чемпіонат світу з біатлону проходить в Тюмені з 21 по 24 серпня.

Джерело: УНІАН
Розділи: Спорт в Україні

23 липня

Інші дати
День преподобного Антонія Печерського
(бл 982 – 1073)святий Православної церкви, церковний діяч Київської Русі, засновник Києво-Печерського монастиря і будівничий Свято-Успенського собору.
«Приходь до своєї віри добрими справами» (Феодосій Печерський)
Розгорнути
День пам’яті Памво Беринди
(між 50-70 роками 16 ст., смт. Єзупіль, Івано-Франківська область – 1632) – український культурний діяч, лексикограф, видавець. Найвизначніша праця – перший друкований українский словник ««Лексикон словенороський» 1627 року, який став цінним посібником при читанні українських, російських і білоруських пам'яток, писаних церковнослов'янською мовою.