chrome firefox opera safari iexplorer

Їжа, яка загрожує красі

02 вересня 2014 о 13:00
health.unian.ua

Інформація про користь тих чи інших продуктів останнім часом з'являється все частіше. Але фахівці стверджують, що корисність продукту ще не означає необхідність їсти його у що б то не стало. Більш того, деякі повсюдно визнані корисними продукти здатні зіпсувати людині зовнішність, пише medinfo.ua. 

Список таких продуктів, складений фахівцями, містить шість позицій. Це: 
— риба, 
— масло, вершки, 
— шоколад, 
— хліб, 
— часник, 
— молоко. 

Чому ж ці продукти, будучи корисними, сприймаються медиками неоднозначно? 

Риба. На думку експертів, занадто часте вживання риби може негативно позначитися на стані волосся. Це може бути пов'язано з підвищеним вмістом у рибі ртуті (особливо в тунці і скумбрії). Нагромадження ртуті в організмі призводить до випадання волосся. 

Масло і вершки. Велика кількість тваринних жирів, що містяться в цих продуктах, псує шкіру голови — вона стає сальною, тому швидко забруднюються волосся. 

Шоколад. Пристрасна любов до шоколаду іноді заважає організму засвоювати важливі вітаміни з інших продуктів. Крім того, шоколад може стати причиною гормонального дисбалансу, а це значить, проблеми зі шкірою і волоссям. 

Хлібобулочні вироби. Вони мають високий глікемічний індекс, а, як показали дослідження, така їжа призводить до витончення волосся і до зростання рівня чоловічих гормонів. 

Часник. Цей овоч — лідер за вмістом вітаміну А. За даними Американської академії дерматології, надлишок вітаміну А може призвести до випадання волосся. 

Молоко. Ряд фахівців вважає, що молоко містить гормони, і занадто часте пиття молока може стати причиною порушення балансу жіночих і чоловічих гормонів вже в організмі людини. Як результат, виникають прищі та інші висипання на шкірі, погіршується волосяний покрив голови і оволосіння тіла.

30 травня

Інші дати
Народився Богдан Весоловський
(1915, м. Відень, Австрія - 1971) – український композитор, автор численних українських романсів («Прийде ще час», «Чорні очі», «Усміх»).
Розгорнути
Народилася Константина Малицька
(літературні псевдоніми Віра Лебедова, Чайка Дінстрова) (1872, с.Кропивник, Івано-Франківська область – 1947) - українська письменниця, педагог, діячка культурно-освітніх товариств у Галичині.
Чом, чом, чом, О земле ти моя, Кохана ти мені, Кохана ти мені? Чом, чом, чом, О земле ти моя, Чарує так мене Ясна твоя краса? (Костянтина Малицька)
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі