chrome firefox opera safari iexplorer

Чебрець поліпшує дітородну функцію чоловіків

21 жовтня 2014 о 10:45

При захворюваннях сечостатевої системи чебрець ефективний як антибіотик

Непримітна на вигляд квітка чебрець давно відома в народній медицині, пише uzhgorod.net.ua. 

Вважається, що ця рослина позитивно впливає на чоловічу статеву функцію. Тому її активно використовують для профілактики і лікування імпотенції та простатиту. Чебрець посилює статевий потяг. Застосовують також олію чебрецю і його настоянки: олію — зовнішньо, а настій п'ють натщесерце кілька разів на день. Тривалість прийому може становити від трьох до шести місяців. Для профілактики чоловіки можуть періодично пити чай з чебрецю, в тому числі з додаванням інших трав. Він здатний не тільки безпосередньо, а й побічно впливати на посилення чоловічої статевої функції. 

Водночас поліпшує роботу мозку і нервової системи, тонізує організм, піднімає настрій і позбавляє депресії, дратівливості, хронічної втоми. При захворюваннях сечостатевої системи чебрець ефективний як антибіотик.

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути