chrome firefox opera safari iexplorer

Як відкриватиметься «Молодість» цього року

24 жовтня 2014 о 12:00

Урочиста церемонія відкриття 44-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться 25 жовтня 2014 в Національному палаці мистецтв «Україна».

На церемонії присутні Мер Києва Віталій Кличко та Міністр культури України Євген Нищук.

Традиційний Приз за внесок у світове кіномистецтво, статуетку Скіфський Олень, вручать видатному грузинському режисеру і сценаристу Ельдару Шенгелая. Саме на кінофестивалі «Молодість» починався його творчий шлях. 30 років тому Шенгелая здобув головну премію Всесоюзного кінофестивалю в Києві за фільм «Блакитні гори, або Неправдоподібна історія» — і саме цей фільм покажуть у рамках «Молодості-44».

Також на церемонії буде вручено Відзнаку Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «За розвиток національного кіномистецтва». Відзнака заснована 2003 року і вручається видатним діячам кіно.

В УРОЧИСТОСТЯХ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ АРТИСТИ:

  • Симфонічний оркестр під керівництвом Миколи Лисенка;
  • Найкращі вихованці Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв;
  • Балет Litso Ballet.

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК ЦЕРЕМОНІЇ: Наталя Пятигіна.

ВЕДУЧІ ЦЕРЕМОНІЇ:

Євген Нищук – Міністр культури України, Заслужений артист України;

Тимур Мірошниченко – телеведучий, коментатор конкурсу Євробачення;

Яніна Соколова – ведуча телепрограми «Кіно з Яніною Соколовою» на 5 каналі, акторка;

Руслана Писанка – актриса, телеведуча;

Олег Панюта – журналіст, ведучий телепрограми «События дня» на каналі «Україна».

РОЗКЛАД:

16:00-16:30 – гості церемонії пройдуть по Червоній доріжці;

16:45 — організатори просять гостей зайняти місця у залі у зв’язку з прямою трансляцією події;

17:00 — початок церемонії.

Фільмом-відкриттям стане любовна драма «Три серця» французького режисера Бенуа Жако (Франція-Німеччина-Бельгія, 2014). У головних ролях – Бенуа Поельвоорд, Шарлотта Ґенсбур, К’яра Мастроянні, Катрін Деньов. Прем’єра стрічки відбулася у рамках Венеційського кінофестивалю цього року. У Києві стрічку представить Генеральний директор МКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

Бенуа Жако – визнаний майстер кіно, учасник кінофестивалів у Берліні, Венеції Каннах і Карлових Варах, номінант на премію Сезар, був гостем МКФ «Молодість».

Фільм наданий телевізійним агентством «Русский Репортаж», фестиваль висловлює особливу подяку Директору з кінопрокату Роману Дорофєєву. Дистрибутор фільму в Україні – компанія Parakeet film, фестиваль висловлює особливу подяку Директору з кінопрокату Руслану Товкуну. В Україні фільм «Три серця» вийде на екрани 25 грудня 2014.

44-й МКФ «Молодість» триватиме в Києві 25 жовтня — 2 листопада 2014 року. Сеанси фестивальних фільмів ітимуть у кінотеатрах «Київ», «Жовтень», «Кінопанорама», «Kronverk Cinema Sky Mall». Інші фестивальні локації: кінотеатри «Жовтень» і «Кінопанорама», а також культурно-освітній центр «Майстер Клас».

Джерело: Соцпортал
Розділи: Новини культури

23 травня

Інші дати
Петро Балабуєв
1931 – генеральний конструктор авіаційної техніки АНТК. За його участі та під його керівництвом побудовані літаки: Ан-22 «Антей», Ан-72, Ан-74, Ан-32, Ан-28, Ан-124 «Руслан», найбільший у світі літак Ан-225 «Мрія». Герой Соціалістичної Праці. Герой України.
Розгорнути
Народилася Христина Литвиненко-Волторніст
(1883, с.Христанівка, Полтавська область – 1978) – українська поетеса, бандуристка. Автор збірок віршів „Широким шляхом”, „Степові квіти”, пісень і віршів для дітей.
«Хто готує себе лише на те, щоб впрягатися до плуга, завжди матиме погоничів» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Симон Петлюра
(1879, м. Полтава – 1926) - український політичний та військовий діяч, голова Директорії Української Народної Республіки (1919-1920).
«Славні герої різних народів тому-то й є великими, що вмирали в ім’я слави цілої нації, а не окремих її клас чи груп. Великі твори тим-то й славляться, що вони об’яті чуттям неподільної любові до Вітчизни, а не до порізнених, ворогуючих між собою частин народу.» (Симон Петлюра)
Розгорнути