chrome firefox opera safari iexplorer

Як відкриватиметься «Молодість» цього року

24 жовтня 2014 о 12:00

Урочиста церемонія відкриття 44-го Міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться 25 жовтня 2014 в Національному палаці мистецтв «Україна».

На церемонії присутні Мер Києва Віталій Кличко та Міністр культури України Євген Нищук.

Традиційний Приз за внесок у світове кіномистецтво, статуетку Скіфський Олень, вручать видатному грузинському режисеру і сценаристу Ельдару Шенгелая. Саме на кінофестивалі «Молодість» починався його творчий шлях. 30 років тому Шенгелая здобув головну премію Всесоюзного кінофестивалю в Києві за фільм «Блакитні гори, або Неправдоподібна історія» — і саме цей фільм покажуть у рамках «Молодості-44».

Також на церемонії буде вручено Відзнаку Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» «За розвиток національного кіномистецтва». Відзнака заснована 2003 року і вручається видатним діячам кіно.

В УРОЧИСТОСТЯХ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ АРТИСТИ:

  • Симфонічний оркестр під керівництвом Миколи Лисенка;
  • Найкращі вихованці Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв;
  • Балет Litso Ballet.

РЕЖИСЕР-ПОСТАНОВНИК ЦЕРЕМОНІЇ: Наталя Пятигіна.

ВЕДУЧІ ЦЕРЕМОНІЇ:

Євген Нищук – Міністр культури України, Заслужений артист України;

Тимур Мірошниченко – телеведучий, коментатор конкурсу Євробачення;

Яніна Соколова – ведуча телепрограми «Кіно з Яніною Соколовою» на 5 каналі, акторка;

Руслана Писанка – актриса, телеведуча;

Олег Панюта – журналіст, ведучий телепрограми «События дня» на каналі «Україна».

РОЗКЛАД:

16:00-16:30 – гості церемонії пройдуть по Червоній доріжці;

16:45 — організатори просять гостей зайняти місця у залі у зв’язку з прямою трансляцією події;

17:00 — початок церемонії.

Фільмом-відкриттям стане любовна драма «Три серця» французького режисера Бенуа Жако (Франція-Німеччина-Бельгія, 2014). У головних ролях – Бенуа Поельвоорд, Шарлотта Ґенсбур, К’яра Мастроянні, Катрін Деньов. Прем’єра стрічки відбулася у рамках Венеційського кінофестивалю цього року. У Києві стрічку представить Генеральний директор МКФ «Молодість» Андрій Халпахчі.

Бенуа Жако – визнаний майстер кіно, учасник кінофестивалів у Берліні, Венеції Каннах і Карлових Варах, номінант на премію Сезар, був гостем МКФ «Молодість».

Фільм наданий телевізійним агентством «Русский Репортаж», фестиваль висловлює особливу подяку Директору з кінопрокату Роману Дорофєєву. Дистрибутор фільму в Україні – компанія Parakeet film, фестиваль висловлює особливу подяку Директору з кінопрокату Руслану Товкуну. В Україні фільм «Три серця» вийде на екрани 25 грудня 2014.

44-й МКФ «Молодість» триватиме в Києві 25 жовтня — 2 листопада 2014 року. Сеанси фестивальних фільмів ітимуть у кінотеатрах «Київ», «Жовтень», «Кінопанорама», «Kronverk Cinema Sky Mall». Інші фестивальні локації: кінотеатри «Жовтень» і «Кінопанорама», а також культурно-освітній центр «Майстер Клас».

Джерело: Соцпортал
Розділи: Новини культури

22 вересня

Інші дати
Народився Олександр Потебня
(1835 – 1891), український мовознавець, філософ, фольклорист, етнограф, літературознавець, педагог, громадський діяч. Основоположник т. з. психологічного напряму в слов’янському мовознавстві. Автор праць із загального мовознавства, фонетики, наголосу, граматики, семантики, етимології, діалектології, теорії словесності, фольклору, етнографії, досліджень про походження мови, взаємозв’язок мови та мислення тощо.
«Ідея національності здатна сприяти людському поступові, якщо вона стверджує взаємоповагу права народів на самостійне існування та розвиток; коли ж через цю ідею стверджують зверхність однієї спільноти над іншою, то вона набуває реакційного смислу» (О.Потебня).
Розгорнути