chrome firefox opera safari iexplorer

Черкащани відправили на Донеччину автомобіль для патрулювання

24 листопада 2014 о 12:58

Із Черкас у місто Соледар Донецької області вирушив автомобіль УАЗ. Там з його допомогою патрулюватимуть місто, забезпечуючи порядок і лад на українській території.

З проханням допомогти до земляків звернувся військовий комісар Черкас і Черкаського району Євген Корж, який сьогодні є військовим комісаром Соледару. Відгукнулися у представництві фонду “Рідна країна” в Черкаській області. За допомоги його керівника на Черкащині Володимира Греся та небайдужих черкащан Володимира Білика і Михайла Заграничного, які співпрацюють із фондом “Рідна країна”, потрібний автомобіль було капітально відремонтовано, “начинено” новими агрегатами (ходова частина, двигун), поміняно гуму, протестовано з тим, щоб УАЗ повноцінно виконував своє призначення на сході.

DSC03006_новый размер“Черкащина активно забезпечує порядок, спокій української території. Крім відомого тербатальйону “Черкаси”, дуже багато працівників військкоматів із Черкащини сьогодні не просто знаходяться в зоні АТО, а виконують достатньо серйозні і складні завдання. Зокрема, військовий комісар Черкас і Черкаського району полковник Євген Корж зараз – військовий комендант міста Соледара на Донеччині. Це означає що він повинен разом із відповідним підрозділом забезпечувати порядок у місті. Сьогодні є принципово важливим, щоб на Донеччині й Луганщині люди впевнено себе почували, розуміли, що вони під захистом української держави, української армії, під захистом української влади”, – підкреслив керівник фонду “Рідна країна” Микола Томенко.

“Зараз на сході України перебувають інші комісари Черкаської області – Чорнобаївський, Тальнівський, Чигиринський, зараз перебуває у зоні АТО Золотоніський, Канівський військові комісари, – сказав військовий комісар Черкаської області Євген Курбет. – Тому для забезпечення ефективного проведення всіх запланованих заходів потрібна автомобільна техніка, яка має повний привід, може пересуватися по пересічній місцевості. Ми дуже вдячні за допомогу. Цей автомобіль буде якраз використовуватися за захисту наших кордонів”.

DSC03034_новый размер

Нагадаємо, що Черкаське представництво фонду “Рідна країна” і раніше надавало допомогу українським воякам. Зокрема, для батальйону тероборони “Черкаси” були передані тепловізор, спальні мішки, інше спорядження. А для міліціонерів у зоні проведення АТО черкащани допомагали із закупівлею бронежилетів.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі