chrome firefox opera safari iexplorer

У День гідності в Києві відбудеться народне віче

17 листопада 2014 о 13:19

Оприлюднений план заходів щодо відзначення 21 листопада у столиці Дня гідності та свободи.
21 листопада у Києві заплановане народне віче, фотовиставки, пробіг, та благодійні акції. 

Про це повідомив міністр культури України Євген Нищук, оприлюднивши план заходів в рамках відзначення Дня гідності та свободи у Києві.

«З 9:00 до 9:30 буде покладання лампадок і квітів від перших осіб держави до символічного пам'ятника Небесній сотні — хреста, пам'ятного знака Героям Небесної сотні на вулиці Інститутській ... Фактично з 10:00 ранку до 24:00 години на Майдані Незалежності буде фотогалерея подій Майдану, фотогалерея героїв АТО, буде оновлена фотовиставка Національної гвардії України», — повідомив Нищук.

Крім того, з 11:00 години до 24:00 в Українському домі буде відбуватися ціла низка заходів.

"Дуже багато громадських ініціатив, активістів Майдану, які пропонують ті чи інші заходи: або читання, або презентації фільмів, або фотовиставки, або презентації книг. Серед них відкриття виставки фотографій та артефактів Майдану «Шлях до свободи», — наголосив Нищук.

Також, на Майдані Незалежності передбачається о 12:00 пробіг «Варшава-Киів».

З 15:00 на Майдані пройде міжнародна благодійна акція «Україна — це я», в рамках якої з лампадок встановлять конструкцію гербу України.

«З 16:00 до 17:00 запланована хода з Михайлівської площі до Майдану Незалежності самооборонців Майдану, які підійдуть до початку народного віче, яке розпочнеться о 18:00», — повідомив міністр.

Нагадаємо, 13 листопада президент Петро Порошенко підписав наказ, згідно з яким 21 листопада українці відзначатимуть День Гідності та Свободи.

Джерело: tyzhden.ua
Розділи: Суспільство

19 квітня

Інші дати
Мар’ян Крушельницький
1897 – український актор, режисер. Один із фундаторів українського театру.
Розгорнути
Народився Марко Бараболя (Рознійчук Іван Федорович)
(1910, с.Ділове Закарпатська область - 1945) - український письменник-сатирик, «королем закарпатського гумору» називали його сучасники.
«Не сумуйте, полонини ! Засихайте, сльози! Зацвітайте, черемшини! Смійтесь, верболози» (Марко Бараболя)
Розгорнути