chrome firefox opera safari iexplorer

В Україну планують повернути кримські бренди вин

26 січня 2015 о 12:18
kudarom.com.ua

Очільник Мінагрополітики пообіцяв повернути Україні історичні кримські бренди, зокрема “Магарач” та “Новий світ”. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінагрополітики.

“Ми повернемо Україні наші історичні торгові марки, створені і популяризовані українськими підприємствами, які тимчасово перебувають на території анексованого Криму”, — так Міністр аграрної політики та продовольства України О.Павленко прокоментував дії Міністерства з перереєстрації кримських брендів “Магарач”, “Новий світ” тощо.

Міністр зазначив, що Закон України “Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території” надає можливість юридичній особі-резиденту України змінити місцезнаходження з тимчасово окупованої території на іншу територію України з використанням пільгового режиму оподаткування.

О.Павленко зауважив, що виконання заходів щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб, яким належить право на використання відповідних торгівельних марок, створить юридичні передумови їх перереєстрації на території України з можливою передачею прав на них іншим підприємствам галузі.

“Такий крок попередить використання кримських брендів на шкоду інтересам держави, створить сприятливі умови для функціонування перереєстрованих юридичних осіб, як повноправних суб’єктів господарських відносин, зокрема в зовнішньоекономічній діяльності. Це дозволить Україні вирішувати юридичну долю майна, що знаходиться за її межами, дасть можливість звертатися у судові інстанції, зокрема міжнародні, з метою стягнення збитків, пов’язаних із незаконним використанням майна юридичної особи на тимчасово окупованій території”, — наголосив міністр.

Міністр зауважив, що в анексованому Криму залишилося 23 державних підприємства, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Розділи: Суспільство

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути

Майбутні події Дивитися всі