chrome firefox opera safari iexplorer

В Україну планують повернути кримські бренди вин

26 січня 2015 о 12:18

Очільник Мінагрополітики пообіцяв повернути Україні історичні кримські бренди, зокрема “Магарач” та “Новий світ”. Про це УНН повідомили у прес-службі Мінагрополітики.

“Ми повернемо Україні наші історичні торгові марки, створені і популяризовані українськими підприємствами, які тимчасово перебувають на території анексованого Криму”, — так Міністр аграрної політики та продовольства України О.Павленко прокоментував дії Міністерства з перереєстрації кримських брендів “Магарач”, “Новий світ” тощо.

Міністр зазначив, що Закон України “Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території” надає можливість юридичній особі-резиденту України змінити місцезнаходження з тимчасово окупованої території на іншу територію України з використанням пільгового режиму оподаткування.

О.Павленко зауважив, що виконання заходів щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб, яким належить право на використання відповідних торгівельних марок, створить юридичні передумови їх перереєстрації на території України з можливою передачею прав на них іншим підприємствам галузі.

“Такий крок попередить використання кримських брендів на шкоду інтересам держави, створить сприятливі умови для функціонування перереєстрованих юридичних осіб, як повноправних суб’єктів господарських відносин, зокрема в зовнішньоекономічній діяльності. Це дозволить Україні вирішувати юридичну долю майна, що знаходиться за її межами, дасть можливість звертатися у судові інстанції, зокрема міжнародні, з метою стягнення збитків, пов’язаних із незаконним використанням майна юридичної особи на тимчасово окупованій території”, — наголосив міністр.

Міністр зауважив, що в анексованому Криму залишилося 23 державних підприємства, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Розділи: Суспільство

21 вересня

Інші дати
Народився Леонід Кисельов
(1946, м. Київ - 1968) - український поет, прозаїк, перекладач. Посмертні збірки: "Стихи. Вірші", "Последняя песня. Остання пісня", "Тільки двічі живемо".
Розгорнути
Народився Петро Ніщинський (Байда)
Український композитор, перекладач. автор музичної картини "Вечорниці" до драми Т. Шевченка "Назар Стодоля". Перекладав твори античних класиків ("Антігона" Софокла, "Одіссея" Гомера).
Закувала та сива зозуля Раннім ранком на зорі. Ой, заплакали хлопці-молодці, Гей, гей, там на чужині В неволі, в тюрмі... Вони плакали, гірко ридали, Свою долю викликали: "Ой, повій, повій Та буйнесенький вітре, Та й понад море, Та винеси нас із кайданів, з неволі В чистеє поле, Та понеси на Вкраїну, Гей, гей, нас на Вкраїну... А на Вкраїні — там сонечко сяє, Козацтво гуляє, гуляє і нас виглядає, Нас виглядає!" По синьому морю Байдаки під вітром гуляють, Братів, щоб рятувати, Запорожці чимдуж поспішають.
Розгорнути
1648 – Богдан Хмельницький розбив польську армію в битві під Пилявцями
Українська армія захопила всю ворожу артилерію (92 гармати) та величезний обоз з матеріальними цінностями. Загальна вартість трофеїв перевищувала 7 млн. злотих. В результаті Пилявської битви польську армію було розгромлено, повністю звільнено Волинь і Поділля, створились сприятливі умови для визволення всіх західноукраїнських земель.
Розгорнути