chrome firefox opera safari iexplorer

На Поштовій площі знайшли історичні артефакти. Фото

01 лютого 2015 о 10:30

У ґрунті Поштової площі археологи знайшли можливі залишки пристані, якір судна, старовинні монети, старовинний хрестик та інші речі. Про це повідомляє ВВС Україна.

За словами наукового співробітника Центру археології Києва Сергія Тараненка, наразі тривають розкопки на площі.

«Основний масив знахідки представляють монети 18 та 19 століття. Але, крім монет, є й біль цікаві знахідки, такі як цей хрест – другої половини 17 століття. Монети стандартні – полушки, дєньга – які вирували на теренах імперії з 18 до 19 століття», — розповів Тараненко.

Тараненко.  На площі тривають розкопки. Скриншоти з відео ВВС

Тараненко. На площі тривають розкопки. Скриншоти з відео ВВС


Знайдені артефакти

Знайдені артефакти


Натільний хрестик 17 століття

Натільний хрестик 17 століття

Він висловив сподівання, що знайдені речі допоможуть історикам відтворити життя міста у часи середньовіччя.

Як відомо, на Поштовій площі триває реконструкція. У серпні 2014 року транспортну розв’язку відкрили для проїзду автомобілів.

Повну реконструкцію Поштової площі планується завершити до Дня Києва, у травні 2015 року. Проект передбачає будівництво променадної зони з фонтанами, освітленням, оглядовим майданчиком і спуском на набережну.

Джерело: life.pravda.com.ua
Розділи: Новини культури

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути