“Шахтар” здолав в Іспанії “Мурсію”

05 лютого 2015 о 19:04

Футболісти донецького “Шахтаря” на тренувальному зборі в Іспанії здобули перемогу над ще одним місцевим клубом — цього разу над “Мурсією” — 2:1, передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Шахтар”.

Гірники відкрили рахунок на 32-й хвилині. Веллінгтон відібрав м’яч у опонента і почав швидку атаку за активної участі Гладкого і Фернандо. Іспанцям вдалося вибити м’яч, але набігаючий Дентіньо завдав точного удару в дотик в дальній кут з-за меж штрафного майданчика — 1:0.

А на перерву команди пішли за рахунку 2:0. На 45-й хвилині Бернард увійшов у карну зону, дочекався забігання Гладкого і віддав йому передачу, а Олександр видав пас в центр — Марлос був точний.

Господарі забили м’яч престижу з пенальті. Шалений вітер довго заважав форварду “Мурсії” встановити кулю на одинадцятиметровій позначці, однак Жерар Олива впорався з вітром і з голкіпером Худжамовим.

Склад “Шахтар” в сьогоднішній грі: Каніболоцький (Худжамов, 70), Дентіньо, Кривцов, Воловик (Ордець, 46), Азеведо (Ісмаїлі, 46), Степаненко (к) (Коваленко, 46), Фернандо, Марлос, Бернард, Веллінгтон, Гладкий.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Спорт в Україні