chrome firefox opera safari iexplorer

«Аякс» прибрав Коноплянку в основний час, але забув це зробити в додатковий – 5 думок після матчу на "Амстердам Арені

20 березня 2015 о 09:59
sport.ua

«Дніпро» програв «Аяксу» матч-відповідь 1/8 Ліги Європи, але за сумою двох зустрічей команда Мирона Маркевича пройшла до чвертьфіналу. Gazeta.ua аналізує основні моменти матчу на «Амстердам Арені».

Перший млинець Олександра Іванова не виявився глевким. Можна багато казати про фарт асистента Мирона Маркевича. І не без підстав. Але тренер упорався з нервами, не піддався паніці після голу Базура і не почав карати винних. Першу заміну зробив майже через півгодини після цього. Іванов показав своє вміння дивитися наперед, зокрема, тримав у голові додатковий час. Інших варіантів за того сценарію гри, що був, не спостерігалося.

Матч показав: реальної заміни Зозулі, Федецькому та Ротаневі, дискваліфікованим на гру в Амстердамі, зараз немає. Якщо відсутність Зозулі якось вдалося компенсувати завдяки сумарній активності Калініча з Коноплянкою, то без вміння Федецького «читати» стандарти, а Ротаня – виконувати еталонні диспетчерські функції, команда виглядала блідо та непереконливо.

Спроба втримати Безуса одразу на двох стільцях тренерам «Дніпра» не вдалася. Через необхідність маневрувати між ролями опорника та атакуючого півзахисника, гравець опинився у свого роду напівпозиції. Користі це не принесло ані команді, ані гравцеві. Епізод, коли Роман ледь не забив після навісу Коноплянки – чи не єдиний позитивний момент гри Безуса цього вечора. Цілком логічною виглядає заміна зимового новачка команди на Шахова.

Коноплянці знадобився весь основний час, щоб знайти свою гру і врешті вистрілити. Захисники «Аяксу», здавалося б, «зїли» лідера дніпрян. Але невеличка перерва між основим і додатковим часом стала для Євгена тонізуючим холодним душем, відкрила гравцеві друге дихання, до якого виявилися неготовими суперники. Зупинити гравця змогла лише заміна на Селезньова. А до того Коноплянка виконав свою міссію і, фактично, приніс команді путівку до чвертьфіналу.

Маркевич має продовжити довіряти Ежідіо. Так, груба помилка бразильця могла поховати надії «Дніпра» пройти далі. Але якщо не дати гравцеві шансу довести випадковість амстердамського проколу, він може зламатися і опустити руки. Натомість довіра може стимулювати гравця до кращої гри.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути