chrome firefox opera safari iexplorer

«Баварія» — «Шахтар»: де дивитися матч 11 березня

11 березня 2015 о 11:04
dt.ua

11 березня донецький «Шахтар» проведе другий матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів проти мюнхенської «Баварії». У майбутньому поєдинку українського представника влаштує або результативна нічия, або нульовий результат з прицілом на вдале завершення овертайму або серії пенальті. Ну і звичайно ж, всі питання зніме перемога «Шахтаря».

Перше випробування підопічні Мірчі Луческу пройшли гідно: зіграти внічию 0:0 з «Баварією», коли команда знаходиться далеко не в оптимальних кондиціях — дорогого коштує. Однак у Мюнхені баварці напевно врахують всі помилки і недопрацювання, які були допущені у Львові, і постануть перед суперником нової, більш згуртованою і небезпечною силою.

Баварія — Шахтар

11 березня, середа, 21:56. Мюнхен, стадіон «Альянц-Арена».

Пряма трансляція на каналах «Україна» і «Футбол 1».

Орієнтовні склади (версія football.ua)

Баварія: Нойер, Рафінья, Боатенг, Бадштубер, Бернат, Швайнштайгер, Алаба, Роббен, Мюллер, Рібері, Левандовський.

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Фред, Дуглас Коста, Алекс Тейшейра, Тайсон, Луїс Адріану.

Травмовані: Хаві Мартінес, Лам, Тіаго Алькантара — Бернард, Азеведу.

Дискваліфіковані: Хабі Алонсо.

Суддя: Вільям Коллам (Шотландія).

Після матчу у Львові букмекери підвищили шанси Шахтаря на чвертьфінал Ліги Чемпіонів. Команду Мірчі Луческу повністю влаштує в повторному поєдинку результативна нічия, тоді як результат 0:0 залишає шанси обом командам, і в цьому випадку переможець визначиться або в додатковий час або в серії післяматчевих пенальті.

Джерело: DT.UA
Розділи: Спорт в Україні