chrome firefox opera safari iexplorer

Гарячу воду у столиці влітку більше не вимикатимуть?

12 березня 2015 о 09:06

Постійна комісія Київради на засіданні в середу підтримала проект рішення щодо заборони припинення централізованого постачання гарячої води.

Про це повідомляє сайт Київради.

«На засіданні постійної комісії Київради з питань охорони здоров'я та соціальної політики на доручення міського голови Віталія Кличка було підтримано проект рішення щодо заборони припинення надання послуг з централізованого постачання гарячої води дошкільним та навчальним закладам, закладам охорони здоров'я, соціально-медичним установам комунальної форми власності та мешканцям житлових будинків», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, як зазначив депутат Київради Олександр Клюс, заради економії деякі мешканці столиці в 2014 році залишилися без гарячого водопостачання на 4-5 місяців, проте за весь цей час заощадили палива лише на 3 дні опалювального сезону.

Окрім того, на засіданні комісії наголошувалося, що такі методи економії призвели ще й до того, що труби, через вимкнення, потребували перекладення. А це, тим самим, завдало збитків на кілька мільйонів гривень з міського бюджету.

У Київраді зазначають, що виходячи з цього, прийняття рішення є необхідним для усіх мешканців міста і потребує негайної реалізації.

Сам документ буде винесено на голосування на одне з найближчих засідань Київради.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Суспільство

23 вересня

Інші дати
Народився Аркадій Казка
(1890, м. Седнів, тепер Чернігівської обл. - 1929) - український поет, педагог. Підготував до друку збірку "Lamentabile", яка так і не побачила світ. 1989 р. вийшла книжка "васильки". Автор вінка сонетів, одного з перших в Україні.
Розгорнути
Народився Володимир Кубійович
(1900 – 1985), український історик, етнограф, географ, енциклопедист, видавець. Громадсько-політичний діяч, організатор видання та головний редактор «Енциклопедії українознавства» (1955 – 1984) та «Географія українських та сумежних земель».
Розгорнути
Народилась Соломія Крушельницька
(1872 - 1952) – відома українська оперна співачка, педагог. Ще за життя Соломія Крушельницька була визнана найвидатнішою співачкою світу. Серед її численних нагород та відзнак, зокрема, Вагнерівська примадонна" ХХ століття.
"Найпрекрасніша і найчарівніша Батерфляй" Джакомо Пуччіні
Розгорнути