chrome firefox opera safari iexplorer

Привчаємо себе до бігу: 7 ефективних порад

12 березня 2015 о 16:43
bearlog.com.ua

Якщо ви вийшли на стежку щоденних пробіжок — можете вже собою пишатися! Ми тільки хочемо розповісти, як зробити її задоволенням, а не обов'язком. А іншим пропонуємо замислитися — може, варто все-таки почати? 
1. Переходьте на ходьбу
Це може здатися шахрайством, але вчені довели, якщо час від часу переходити на ходьбу, це не позбавляє вас гордого статусу бігуна. Під час регулярних пішохідних інтервалів організм не встигає відчути уповільнення темпу, а значить — немає і шкоди.

2. Мисліть позитивно
Готуючись до пробіжки (або намагаючись знайти привід пропустити її), не думайте про те, що вам зараз буде важко, боляче, холодно, що на вулиці сльота, і ви можете посковзнутися, що навколо занадто багато вихлопних газів і дотримуватися нормального темпу в диханні не вийде. Думайте про користь, уявіть, як встановлюєте черговий рекорд, як вихваляєтесь цим перед друзями ... Так-то краще!

3. Більше займайтеся спортом
Ніхто не змушує вас записуватися в спортивну секцію, досить просто добре проводити час з друзями. Як показує практика, такі заняття набагато приємніші, тому що розпалюють суперництво і підтримують командний дух. До того ж, за допомогою гри ви зможете набрати хорошу фізичну форму, і пробіжки вже не будуть такими важкими.
4. Підберіть партнера
Ця порада виникає з попереднього пункту, однак тут змагатися, хто швидше, не потрібно. Поговорити ви теж не зможете, зате мотивація для виходу на пробіжку подвоюється. Якщо лінь вам — на вулицю витягне подруга, і навпаки. До того ж, коли здається, що ви вже більше не можете, повний енергії партнер попереду відкриває в вас друге дихання.

5. Посміхайтеся
Якщо ви бігаєте в тренажерному залі на доріжці напроти дзеркала, посміхніться собі, нехай навіть з боку це виглядає безглуздо. Такий, на перший погляд, банальний спосіб допоможе вам зменшити стрес від навантажень і відразу поліпшить мотивацію.

6. Музика
І до такого простого справи потрібно підійти з розумом. Музика відволікає від болю і втоми, піднімає настрій, підвищує витривалість, знижує сприйняття зусиль і може навіть сприяти метаболізму. 

7. Відпочинок
Нарешті, головне «шахрайство» — зупинки. Так-так, їх теж можна робити без шкоди для серця. Головне — привчитися робити їх чітко в один і той же час. Можете орієнтуватися по ліхтарний стовп.

26 травня

Інші дати
1648 — Корсунська битва
битва між військами Речі посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками під Корсунем в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років. Внаслідок перемог під Жовтими Водами і Корсунем була знищена урядова армія Речі Посполитої на українських землях, створилися умови для утвердження української козацької держави (Гетьманщина).
Україно! Ти для мене диво! І нехай живе за роком рік, Буду, мамо, горда і вродлива, З тебе дивуватися повік... Ради тебе перли в душу сію, Ради тебе мислю і творю. Хай мовчать Америки й Росії, Коли я з тобою говорю. (Василь Симоненко)
Розгорнути
Народився Борис Грабовський
(1901, м. Тобольськ, Росія - 1966) - видатний вітчизняний фізик, син поета Павла Грабовського, творець першої в світі електронної системи передачі на відстань рухомого зображення. Побудував малолітражний гелікоптер, трикрилий планер, сконструював прилад для орієнтації сліпих, апарат для глухонімих.
Розгорнути