chrome firefox opera safari iexplorer

5 порад, як обрати сонцезахисні окуляри

08 Червня 2015 о 15:00
autoinvestor.org

Літо — ця найтепліша пора року. Нарешті ми можемо змінити свій гардероб на літній. Пам'ятати кожна людина повинна про те, що і аксесуари, наприклад, сонцезахисні окуляри входять в його образ. Сонцезахисні окуляри — це деталь, досить значуща для Вашого образу і стилю. Вони повинні підкреслювати Ваш імідж і статус. Головне, підбираючи їх треба пам'ятати про основні критерії.

1. Тип лінзи. Є два види лінз : стекло і пластик. Скляні лінзи мають стійкість до подряпин, до перепадів температур і захисту від сонячних променів. Їх недоліки це: крихкість, тяжкість і запітніння лінз. Пластикові лінзи набагато легше, більше стійкі до падінь, захищають від ультрафіолетових променів. Добре підійдуть до людей, які займаються спореному. Недоліком є те, що ці лінзи легко дряпаються і поступово тьмяніють.

2. Колір лінз. Буває безліч кольорів лінз, з дзеркальним покриттям або без нього. Треба знати яку роль вони гратимуть у Вашому образі. Якщо для Вас головним залишається імідж, то напівпрозорі лінзи з градієнтом підійдуть в самий раз. Доглянути можна лінзи з дзеркальним покриттям різних кольорів. Якщо Вам важливий захист для очей, то звернете увагу на темні класичні лінзи. Типи оправи допоможуть підкреслити Ваш образ. Для водіїв ідеальний варіант — це сонцезахисні окуляри з ефектом антивідблиску. Їх особливість така: вони захищають як від сонячних променів вдень, так і від світла фар вночі.

3. Тип захисту від сонячного світла. Тонування — це технологія захисту від сонячних променів. При нім затемняється лінза і не так сильно проникає світло на очі. Модні окуляри з фотохромным ефектом. Їх називають хамелеонами. Завдяки ним лінзи темніють на сонці і стають прозорими в темряві. Застосування поляризаційного фільтру (полароиды) також являється високоефективним способом. Вони мають функцію захисту від того, що відбивається від поверхонь води. стекла і інше.

4. Оправа. Вибираючи оправу для окулярів, слід звернути увагу на їх матеріал. Він повинен тримати форму, а оправа повинна приносити комфортність і практичність.

5. Вибираємо сонцезахисні окуляри за формою. Броулайнеры У них потовщений верх оправи, яка повторює лінію брів. Володарі прямокутної форми особи з довгим лобом і широкими вилицями можуть їх носити. Авіатори. З «каплевидною» формою підійдуть для усіх типів особи. Вайфарери. Окуляри в пластмасовій оправі, трапецієвидної форми, яка розширюється догори. Ця форма підходить багатьом людям. Котяче око. Ця модель особлива тим, що у неї загострені верхні кути, які кокетству і вишуканості образу їх власниці. Йтимуть для круглої форми особи. Тишейди. Ця форма досить рідкісна. Носять її далеко не все. Йтиме вона для овальної форми лиця.

 

Джерело: ictv
Розділи: Почни нове життя

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути
Обери 7 історичних чудес України